Towary, Technologie i Rozgrywka

Towary, Technologie i Rozgrywka

Wróć

Handlarz antykami: Jak mogę wymieniać przedmioty?

Wybierzcie niechciane przedmioty z ekwipunku i zaoferujcie je Handlarzowi antykami w zamian za Monety Handlowe, których możecie wykorzystać w sklepie. Cenniejsze przedmioty zapewnią Wam również szansę na zdobycie rzadkich i pożądanych Klejnotów. Możecie zwiększyć wydajność Waszej wymiany, poświęcając więcej czasu na wymianę z handlarzem lub zaakceptować niższą ofertę, aby szybko zarobić Monety Handlowe i Klejnoty! Wybierzcie 2, 8 lub 24 godziny, aby zlicytować Wasze przedmioty. Możecie także zwiększyć Wasze wyniki z licytacji za Diamenty!

Monety handlowe - waluta, którą możecie zarobić dzięki sprzedaży przedmiotów u Handlarza antykami. Monety te można następnie wykorzystać do zrobienia zakupów w sklepie lub spróbować swoich sił na jednej z ekskluzywnych aukcji! Monety handlowe można kupić za Diamenty.
Klejnoty - waluta, którą możecie zdobyć dzięki licytacji bardziej wartościowych i rzadkich przedmiotów u Handlarza antykami. Klejnoty można następnie wykorzystać do zrobienia zakupów w Waszym sklepie. Klejnotów nie można używać na aukcjach, nie można ich także kupić za Diamenty.
Aby rozpocząć licytację, kliknijcie namiot Handlarza antykami, a następnie kliknijcie ikonę ręki po prawej stronie ekranu.
Kliknijcie znak plusa u góry, aby wybrać element, który chcecie zlicytować. Więcej slotów można odblokować sprzedając przedmioty, co oznacza, że im więcej korzystacie z tej funkcji, tym skuteczniejsi będziecie!


Po wybraniu elementu, który chcecie zlicytować, wybierzcie czas aukcji, którego chcecie użyć, a następnie kliknijcie Barter. Szacunkowa wartość licytacji w Monetach Handlowych i Klejnotach jest widoczna po prawej stronie okna przed rozpoczęciem procesu wymiany. Po rozpoczęciu procesu licytowane przedmioty zostaną usunięte z ekwipunku. Jeśli zmienicie zdanie, możecie kliknąć "Anuluj" do momentu zakończenia odliczania! Spowoduje to zwrócenie przedmiotów do ekwipunku, więc nie martwcie się, nic nie stracicie (za wyjątkiem czasu), jeśli zmienicie zdanie. Jeśli chcecie przyspieszyć ten proces, możecie natychmiast ukończyć aukcję przy pomocy Diamentów!

Gdy trwa wymiana, nad Handlarzem antykami w Waszym mieście pojawi się zegar, który pomoże Wam śledzić postępy! Po zakończeniu licytacji kliknijcie przycisk zbierania, aby otrzymać Monety Handlowe i Klejnoty!

Możecie też zauważyć, że w ekwipunku, przycisk "usuń" został zastąpiony przyciskiem, który bezpośrednio zabierze Was do Handlarza antykami. Powinno to zagwarantować, że przypadkowo nie usuniecie wartościowych przedmiotów, które możecie wymienić. Oczywiście przycisk usuwania nadal istnieje dla przedmiotów, których nie można wymienić za pośrednictwem Handlarza antykami, takich jak paczki Punktów Rozwoju czy fragmenty budynków!