Diğer

Diğer

Geri

Oyundaki grafik, video öğelerini YouTube vb. için kullanabilir miyim?

Video İçeriği İzin Beyanı
Bu form, oyunlarımızdan video içeriği oluşturmak isteyenler için oluşturulmuştur. Bu formu doldurmak, talepte bulunan kişinin Twitch, YouTube veya başka canlı yayın ve  isteğe bağlı diğer video platform kanalları için kişiselleştirilmiş bir izin beyanı oluşturur. Bu form, InnoGames tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm oyunları kapsar.

InnoGames'in, söz konusu videolara karşı üçüncü bir şahıs tarafından bir hak talebinde bulunulması durumunda yaratıcı kişiyi desteklemeyeceğini bildirmek isteriz. Böyle bir durumda, oyunlarımızla ilgili oluşturulan video içeriğinin silinmesi gerekir.

Grafik İçeriği İzin Beyanı
Bir kişi, oyunlarımıza ait grafikleri kendi profilleri veya ticari olmayan web siteleri için kullanmak isterse, doldurulması gereken gereken form budur. Formu doldurmak, söz konusu kişiye InnoGames tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm oyunlardan grafiklerimizin kullanımı için kişiselleştirilmiş bir izin beyanı sağlayacaktır.

InnoGames'in, profillerde/web sitelerinde/vb. üzerinde grafik kullanımına karşı üçüncü şahıslarca ileri sürülen herhangi bir iddianın çözümlenmesinde yer almayacağı akılda tutulmalıdır. En kötü durumda, grafiklerimizi kullanan bir kişiden içeriği silmesi veya kaldırması istenebilir.

Ek olarak, bu form grafiklerimizden esinlenilmiş türev çalışmaların oluşturulmasına izin VERMEZ. Yine de bunları oluşturmak istiyorsanız, lütfen info@innogames.com ile iletişime geçin.
İlgili makaleler
Dil seç