Kmene

Aké existujú práva v kmeni?


Nižšie nájdete zoznam práv, ktoré môžu byť priradené k hráčom, ktorí sú členmi kmeňa.

Zakladateľ Found.png Zakladateľ kmeňa má úplne všetky práva v kmeni. Môže kmeň rozpustiť, meniť jeho názov či nastavenia a upravovať práva ostatným hráčom. Tieto práva by nemal získať nespoľahlivý človek, pretože môže kmeň rozpustiť a vy tak prídete o všetko, čo v ňom bolo a budete musieť začať s novým kmeňom odzačiatku.

Vodca  Lead.png  Vodcovia majú takmer všetky práva v kmeni, môžu meniť práva ostatným členom kmeňa a dokonca ich z kmeňa vyhodiť. Vodca však nemôže vyhodiť zakladateľa kmeňa. Dávajte si pozor, komu takéto práva dáte, aby ich prípadne nezneužil a neuškodil vám.

Náborár Invite.png  Náborár môže posielať pozvánky do kmeňa iným hráčom.
Diplomat Diplomacy.png  Diplomat môže upravovať profil kmeňa a meniť jeho diplomaciu. Môže nastavovať iné kmene ako spojencov, nepriateľov či dohodu o neútočení.
Hromadná správa Mass mail.png Toto právo umožní hráčom posielať hromadné správy celému kmeňu. Ak ale chcete posielať správu viac, než trom hráčom, potrebujete mať aktívny prémiový účet.
Moderátor Forum mod.png Moderátori môžu upravovať a mazať príspevky vo vašom kmeňovom fóre.
Skryté fórum Internal forum.png Toto právo umožní hráčom vidieť časti fóra, ktoré sú nastavené ako skryté pre bežných členov.
Dôveryhodný člen Trusted member.png Dôveryhodní členovia kmeňa môžu vidieť časti fóra, ktoré sú viditeľné iba pre dôveryhodných členov.

Výber jazyka