Çeşitli

Çeşitli

Geri

Oyun Kuralları

Ön Görüşler

Tribal Wars 2 ("Oyun"), InnoGames GmbH ("InnoGames") tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi çapraz platform oyunudur. Oyun, çevrimiçi olarak bir kullanıcı ("Siz") tarafından tarayıcı üzerinden veya bir mobil cihaza indirilerek uygulama yoluyla erişilebilir ve kullanılabilir.

§1. Oyun Kuralları ve Uygulaması
 1. InnoGames, oyuncuların adil bir oyun deneyimi yaşamasını istediği için, Oyunu oynamanız aşağıda tanımlanan bazı Oyun kurallarına ("Kurallar") uymanız şartına tabidir.
 2. Kurallar InnoGames tarafından makul takdir yetkisi dahilinde tanımlanmıştır.
 3. InnoGames’in destek ve denetleme ekibi ("Ekip"), Kurallara uyumu kontrol etme ve Kuralları (geçici veya kalıcı engelleme, uygunsuz içeriğin veya ismin değiştirilmesi gibi uyarılar ve cezalar yoluyla dahil olmak üzere) kendi takdirine bağlı olarak uygulamaya yetkilidir ("Uygulama" veya "Ceza").
 4. Ödeme yapan oyuncular da, diğer tüm oyuncular gibi aynı Kurallara ve Uygulamaya tabi olacaktır.
 5. Oyuncular, DESTEK adresinde mevcut bulunan "Destek Aracı"nı kullanarak yardıma ihtiyaç duymaları halinde Ekip ile iletişime geçebilirler. Destek, Türkçe olarak sağlanacakır.

§2. Hesap ve Hesap Kullanımı
 1. InnoGames'in Oyuncusu (Tribal Wars 2) olarak, bir "Ana Hesap" yaratabilirsiniz.
 2. Ana hesap, burada belirtilen koşullara ve InnoGames'in genel Hüküm ve Koşullarına ("H & K'lar) tabi olmak kaydıyla Oyunun farklı dünyalarına ("Oyun Dünya(ları)") kayıt olmanıza izin verir.
 3. Her hesap, InnoGames'in mülkiyetindedir. InnoGames, yalnızca bu Kurallara ve H & K'lara uymanız şartıyla bir Oyun hesabını kullanma hakkını verir.
 4. Her oyuncunun, burada belirtildiği gibi istisna olmadıkça veya Ekip tarafından özel olarak onaylanmadığı sürece, her Oyun Dünyasında ("Dünya Hesabı") yalnızca bir hesaba erişim hakkı vardır.
 5. Bir veya daha fazla hesabı yalnızca başka bir hesabın veya diğer hesapların gelişimini ilerletmek (multi olarak da adlandırılır) amacıyla kullanmak yasaktır.
 6. İşbirliği Oyun tekniği:
  1. Kendi Klanınızın üyelerinin Dünya Hesaplarına sadece Co-Op (işbirliği) adı verilen oyun mekaniği ile erişmenize izin verilir. Burada, ilgili Klan(lar)daki ilgili Dünya Hesap(lar)ının hesabınıza erişmesi için kısıtlı bir erişim verebilirsiniz. Bu durumda siz Co-Op Sağlayıcı (İşbirliği Sağlayıcı) Klan üyeleri ise Co-Op arkadaşları (İşbirliği Arkadaşları) olur. Oyuna ilişkin teknik bilgi için lütfen İŞBİRLİĞİ bağlantısına bakın.
  2. Bir İşbirliği Sağlayıcısı olarak, İşbirliği arkadaşlarınızın Dünya Hesabınızda aldığı ve / veya ihmal ettiği tüm eylemlerden sorumlu olacaksınız. Örnek olarak; Sanki siz oynuyorsunuz gibi yaklaşılacaktır.
  3. Bir İşbirliği Sağlayıcısı olarak, İşbirliğinin başlatılmasından itibaren art arda 30 gün boyunca Dünya Hesabınıza giriş yapmazsanız, bu Dünya Hesabı bu Oyun dünyasında kilitlenecektir.
  4. İşbirliği sağlayan başka bir oyuncunun İşbirliği arkadaşı iseniz ve İşbirliği sahibi 30 gün boyunca üst üste Dünya Hesabına giriş yapmazsa, Destek Ekibine (Destek Aracı ile) rapor vermekle yükümlüsünüzdür.
  5. § 2.6.d.'de bahsedilen durumları bildirmeyen farklı hesaplar için İşbirliği Olarak Oynayan Oyuncular cezaya maruz kalacaktır.
 7. Parolanın paylaşılması, herhangi bir koşulda yasadışı sayılır.
 8. Başka bir kullanıcının şifresini elde ederseniz bunu derhal Ekibe (Destek Aracı ile) bildirmekle yükümlüsünüzdür.
 9. Oyunun oynanması için, iki veya daha fazla kullanıcı aynı erişim noktasını kullanarak interneti (bilgisayarlar, mobil cihazlar, vb.) paylaşabilir, ancak bunu önceden Destek Ekibine bilgilendirmeniz şartı aranır (Destek Başvuru sayfası üzerinden).
 10. Hesapların Devri
  1. Oyuncular, Ana Hesaplarının kullanım hakkından kalıcı olarak vazgeçebilir ve haklarını devredebilir. (İlgili Dünya Hesaplarının şunların otomatik olarak sağlanmış olmasını gerektirir, (i) Bu istek, (Destek Aracı vasıtasıyla) Ekibe iletilmiş ve Ekip tarafından onaylanmıştır ve (ii) Ana Hesabı alan oyuncu zaten kayıtlı bir oyuncudur ve (iii) devredenin, devirden sonra Ana Hesaba erişimi olmadığının ayarlanmış olması.
  2. Ana Hesabı alan oyuncunun, bu kuralları ve aynı zamanda H & K’ları kabul ettiğinden emin olmalısınız.

§3. İletişim ve Davranış Kuralları
 1. Diğer oyuncularla iletişim her zaman oynadığınız ilgili market versiyonunun yerel dilinde olmalıdır, bu durumda kullanılan dil: TÜRKÇE.
 2. Oyuncular arasındaki özel iletişim, tüm katılımcılar itiraz etmediği sürece başka bir dilde yapılabilir. Bu durumda Ekip, her tür anlaşmazlıkta yardımcı olamayacaktır.
 3. Bir oyuncuyla başka bir dil kullanarak temasa geçmeden önce, alıcının onayını almalısınız.
 4. Diğer oyunculara saygılı davranmak ve kendinizi uygun bir şekilde göstermek zorundasınız.
 5. Uygun olmayan her türlü davranış ve / veya içerik türü (küfür, pornografi, aşırı siyaset, yabancı düşmanlığı, yasadışı davranış ve maddeler gibi) yasaktır. Bu, Oyun tarafından sunulan veya sizin tarafınızdan değiştirilebilen ve başkaları tarafından görülebilen herhangi bir bölüm için geçerlidir (mesajlar, profiller, köy adları veya takma adlar gibi). Aşağıda izin verilen ve izin verilmeyen şeylerin bazı örnekleri verilmiştir:
İzin verilir:
 • Bir oyuncunun diğer bir oyuncuya küfür içermeyen bir şekilde çömez, vb. gibi alaycı sıfatlarla yaklaşmasına.
 • Taç veya diğer Premium nesneleri içermeyecek şekilde kaynaklar için bir oyuncunun diğer oyuncuya oyunla ilgili oyun içinde şantaj yapmasına.
İzin verilmez
 • Fiziksel veya zihinsel olarak diğer oyuncuları ihlal etmek veya zarar vermek
 • İttifakınıza saldırgan veya uygunsuz isimler koymak.
 • Terör eylemlerini, trajedileri veya kamuoyundaki kişileri yüceltmek.
 • Oyunculara oyun içi iletişim sistemi aracılığıyla hakaret etmek.
 • Zincir mektuplar veya spam postaları göndermek.
 • Reklam bağlantıları ve yönlendiren bağlantıları yayınlamak
 • Kökenleri, ırkları, dinleri, inançları, cinsiyetleri, engelleri, yaşları veya ilgili herhangi bir kategoriyi esas alan fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere oyunculara karşı ayrımcılık yapmak.
 • Ekip üyesi olup olmamanıza bakılmaksızın Ekip üyesi olduğunuzu belirtmek veya taklit etmek.
 • Ekip tarafından yapılan oyun içi destek yazışmalarını kamusal alanda yayınlamak.
 • Sadece ceza alması için oyuncuyu kuralları yıkması için tuzağa düşürüp daha sonra Ekip yardımıyla cezalandırılmasını sağlamak.
 • Bir oyuncuya taciz etmek.
 • Aynı durumu farklı vesilelerle rapor etmek.
 • Gerçekleşmeden once oyuncu ihlalini şikayet etmek (3 günden once).
 • Yasak içeriği saklamak/saklamaya çalışmak.                                                                                    

§4. Satın Alma ve Ticaret
 1. Ticari amaçlarla oynamak yasaktır.
 2. Ekip tarafından onaylanmadıkça hesapların satılması, satın alınması, takas edilmesi, transferin teklif edilmesi veya aktarılması (örneğin hesabı kullanma hakkı) veya bunların bir bölümü (Premium para birimi, köy ve / veya nesneler dahil olmak üzere) gibi eylemler yasaktır.
 3. Oyuncular arasında Taçlar ile hiçbir işlem yapılmasına izin verilmemektedir.
 4. Destek ve / veya saldırılar gibi Oyun eylemleri için kaynak ticaretine ve/veya ele geçirmeye izin vardır.
 5. İzin verilen tüm etkileşimler yalnızca bir Oyun Dünyasında oluşabilir.

§5. Hatalar, Botlar, Komut Dosyaları, Otomasyon sistemleri
 1. Oyun yalnızca normal internet tarayıcılarında (örneğin Chrome, Firefox veya Edge vb.) veya InnoGames tarafından sağlanan iOS ve Android için mevcut resmi mobil Uygulamalarla kullanılabilir.
 2. Otomasyon sistemleri, Komut Dosyaları, bot veya hata istismarının kullanımı yasaktır. Bu kuralın ihlali, Dünya Hesabı ve / veya Ana Hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir.
 3. Bir kullanıcının oyun eylemlerini ve / veya sonuçlarını taklit edecek tek veya birden fazla eylemi gerçekleştirecek herhangi bir şey, botlar, komut dosyaları veya otomasyon sistemleri olarak düşünülür.

§6. Adil Oyun
 1. Oyun, rekabetçi bir oyundur ve TW2 EKİBİ hakem olarak hareket eder. Kuralların ve / veya belirsiz davaların ihlali ile ilgili tüm tartışmalar TW2 EKİBİNİN makul takdirine tabidir.
 2. TW2 EKİBİNİN kararlarını nihai ve bağlayıcı olarak kabul edersiniz.
 3. Kurallarla ilgili sorunlar Destek Aracı aracılığıyla ele alınacaktır.
 4. Oyuncular ile TW2 Ekibinin arasındaki tüm iletişimi gizli olarak kabul ettiğinizi ve üçüncü taraflarla paylaşılamayacağını kabul edersiniz.

§7.Çeşitli
 1. InnoGames, gerektiğinde bu Kuralları değiştirme hakkını saklı tutar ve makul bir zaman içinde sizi bilgilendirir.
 2. InnoGames, Oyun konfigürasyonunu veya oyunun diğer bölümlerini (envanter dahil) teknik veya ticari sebepler gibi anlaşılabilir nedenlerle veya Oyunun iyileştirilmesi için istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
 3. InnoGames, Oyun Dünyalarını makul ticari nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda kapatma hakkını saklı tutar ve sizi makul süre içerisinde bilgilendirecektir. Bu süre zarfında ilgili Dünya Hesabında (varsa) kullanılmayan Taçlarınızı kullanabilirsiniz veya varsa Taçlarınız Ana Hesabınızda kalır ve diğer Oyun Dünyaları içerisinde kullanılabilir.
 4. InnoGames, Envanterinizi ve / veya isimlerinizi, özellikle Kuralların ihlal edilmesi veya teknik nedenlerle anlaşılır nedenlerle değiştirebilir veya silebilir.
Dil seç