Kompatibilita

Kompatibilita

Naspäť

Ukončenie podpory pre Flash Player

Spoločnosť Adobe končí s podporu Flash Playeru k 31. decembru, 2020 a zablokuje spustenie obsahu Flash v aplikácii Flash Player od 12. januára 2021.

Možno sa pýtate "A ako sa ma to dotkne?". V prípade, že sa vám zobrazí výzva spojená s blokovaním stránky, ktorá vám zabráni v prihlásení, môžete jednoducho kliknúť na veľké zelené tlačidlo, čím sa natrvalo prepnete na HTML 5 a budete môcť pokračovať v normálnom hraní hry Elvenar.

Okrem toho, ak ste videli žltý banner v hre a dostali ste sa na tento článok kliknutím na odkaz, znamená to, že váš prehliadač nepodporuje moderné funkcie HTML5. Zvážte preto prosím aktualizáciu alebo zmenu svojho prehliadača, aby ste si mohli hru Elvenar užiť aj po 31. decembri 2020. Nižšie nájdete zoznam všetkých prehliadačov, ktoré nepodporujú moderné funkcie HTML5 (váš prehliadač je pravdepodobne jedným z nich).

Zoznam verzií prehliadačov, ktoré nie sú schopné pustiť HTML5 klient
Internet Explorer (všetky verzie)
Edge (verzie pod 79)
Opera (verzie pod 45)
Google Chrome (verzie pod 30)
Mozilla Firefox (verzie pod 30) 
Safari (verzie pod 12)

Prosím, vezmite na vedomie, že 31. december (2020) je dátumom konca životnosti prehrávača Flash player, čo znamená, že spoločnosť Microsoft odstráni podporu pre Flash aktualizáciou systému Windows a už potom nebude možné ďalej sťahovať Flash player.

Aj keď bude Elvenar naďalej poskytovať klienta Flash pre tých, ktorí si s ním ešte môžu zahrať, nezabudnite, že Adobe bude obsah Flash blokovať od 12. januára 2021. Keď bude týmto blokovaním ovplyvnená vaša konkrétna verzia prehrávača Flash, bude tu už neexistuje spôsob, ako vám môžeme poskytnúť fungujúcu verziu Flash. Spoločnosť Adobe ďalej nebude vydávať nové aktualizácie ani bezpečnostné opravy po dátume EOL. Preto dôrazne odporúčame najskôr odinštalovať Flash Player, aby ste sa vyhli ďalším problémom.

Ak potrebujete pomoc s odinštaláciou tu sú pokyny na manuálne odinštalovanie pre používateľov systémov Windows a Mac.

Pre tých, ktorí nemôžu hrať Elvenar pomocou klienta HTML5, ponúkame tiež mobilné aplikácie, ktoré je možné použiť s existujúcimi hernými účtami. Sú k dispozícii na stiahnutie na Google Play, App Store a Amazon.
Výber jazyka