Şehir

Şehir

Şehir

Şehir Genişletmeleri: Nasıl daha fazla Genişletme elde edebilirim?

Bu dört yoldan biriyle şehriniz için daha fazla genişletme elde edebilirsiniz:

Araştırma Genişletmeleri
'Şehir Genişletmesi' teknolojilerini Araştırma Menüsünden araştırabilirsiniz. Bu yol ile elde edilen Genişletmelerin Araştırma kilitlerinin açılması ve sonrasında şehrinize yerleştirilebilmesi için Sikke  (veya opsiyonel olarak Elmas) gerektirir. Eğer oyun size bir 'Araştırma Genişletmesi'ne sahip olduğunuzu söylüyor ama Yapılar menüsünde onu yerleştirmek için gerekli olan buton gri renkli görünüyorsa, bunun en yaygın nedeni yerleştirme için gerekli Sikke'ye sahip olmamanızdır. Ödemeyi yapabilmek için biraz daha Sikke toplayın. Yeni bölümler ile birlikte bu türden daha fazla Genişletme eklenecektir.  

Bölge Genişletmeleri 
Dünya Haritası'ndaki bölgeleri tamamlarken, ayrıca daha fazla Şehir Genişlemesinin kilidini açmak için de çalışıyorsunuz. Bunların kilidini açtığınızda, Yapılar menüsünü kullanarak onları şehrinize ekleyebilirsiniz. Bu tür bir Genişletme için ek bir maliyete ihtiyacınız yoktur. Bu yol ile toplam 60 Genişletme elde edebilirsiniz, bu da dünya haritasında 457 Bölge tamamladığınızda gerçekleşir.          

Premium Genişletmeler
Daha fazla alana ihtiyaç duyanlar için, ayrıca Elmas kullanarak fazladan Genişletme alma seçeneği bulunmaktadır. Bu türdeki Genişletmeler yeni bölümler aracılığıyla eklenir.  

Premium Genişletme Lütfu
Satın alınabilen bazı paketler, şehrinize Premium Genişletme yerleştirmek için kullanabileceğiniz bir Premium Genişletme Lütfu içerir. Bu Lütuf size ücretsiz bir Premium Genişletme sunacaktır. Not: Bu Lütfu kullandığınızda, Premium Genişletme miktarınız her kullanım için 1 azalır. Bu lütfun kullanılması ile Bir sonraki Premium Genişletme fiyatı artış göstermeycektir. 

Genişletmeler ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için, lütfen wiki sayfamıza göz atın!