Události

Události

Zpět

Historická událost 2024: Tiky a Triky

Důrazně zvažte použití Jiné karty, když jste v boji v nevýhodě! Snížíte tak poškození způsobené nepřáteli a získáte taktickou výhodu.

Při lízání nové karty však buďte opatrní! Zamíchání bez výběru karty zvyšuje náklady na budoucí míchání. Karty, které již byly vytaženy, však nebudou znovu vybrány, což zajistí nové možnosti s každým dalším tažením.

Sledujte své zdraví! Neztrácejte přehled o svém zdraví! Než zvolíte možnost Boj, zkontrolujte, kolik poškození vám může soupeř způsobit. Pokud vám dokáže udělit dostatečné poškození, aby vás zabil jednou ranou, může to být pro tento balíček konec hry! Usnadnili jsme vám to tím, že jsme přidali varování označující nízké zdraví. Pokud se setkáte se situací, kdy vám soupeř určitě udělí dostatečné poškození, aby vás vyřadil ze hry, uvidíte blikající srdíčko, které signalizuje varování před nízkým zdravím. Pokud ztratíte veškeré zdraví, je bitva prohraná, i když porazíte i nepřítele!


Využívejte karty schopností, protože mohou zvrátit průběh bitvy! Získáte je, když porazíte určité protivníky - jednu získáte zdarma, ale další dvě si můžete koupit za bojové mince. Rozhodujte se moudře, abyste se připravili na zbytek bitvy! Mít v balíčku více karet schopností vám pomůže efektivně využívat funkci výběru jiné karty. Při použití Jiné karty se zaručeně objeví alespoň jedna karta schopností, což zvyšuje vaše strategické možnosti. 


Nezapomeňte na ligy! Vítězství v bitvě vám nejen umožní postup na cestě, ale také vám přinese bonusové ligové body. Body se násobí podle zvoleného stupně obtížnosti: 2x pro snadnou, 3x pro střední a 5x pro těžkou. Tento systém může výrazně zvýšit váš výkon v ligách, přinést vám nové odměny a upevnit váš úspěch v Události!

Nezapomínejte ani na vyjednávací sílu! Čím větší máte Vyjednávací sílu, tím větší je vaše šance na získání prémiových karet schopností. Až 10% Vyjednávací síly lze získat na hlavní řadě Velkých cen, další jsou k dispozici v rámci výzev rivala.


Zvažte riziko ve svých bitvách! Volba vyšších úrovní obtížnosti nejen prověří vaši zdatnost, ale také zvýší kvalitu odměn. Čím vyšší riziko, tím vyšší odměna! Mějte však na paměti, že volba vyšší obtížnosti může vyžadovat více důvtipu a bojových mincí!

Boss Snadné obtížnosti — 
Sir Lancelot
Boss Střední obtížnosti — 
Marie Curie
Boss Těžké obtížnosti — 
Napoleon Bonaparte

Prozkoumejte možnosti, než se ponoříte do hry! Jelikož je tato mechanika události stále poměrně nová, snažíme se vás jí efektivně provést. Proto jsme k této Události přidali několik popisků a vizuálních nápověd. Poskytují náhledy za běhu a pomáhají vám činit informovaná rozhodnutí díky pochopení silných a slabých stránek vaší aktuální pozice. Najeďte na každý neznámý prvek a dozvíte se o něm více! Kliknutím na symboly a otazníky v okně Události získáte ještě více tipů pro vaši hru!
Výběr jazyka