Události

Události

Zpět

Proč mi nebyl poslán newsletter (e-mail) k události?

Neobdrželi-li jste e-mail k události, může to být z několika důvodů. Ať už byl důvod jakýkoli, znovu poslat e-mail není možné. Ani vám nemůžeme připsat nabízenou měnu události ručně, ale pokud nakonec původní zaslaný newsletter najdete ve své schránce, tak nabídku stále můžete kdykoli během události využít.


Vaše e-mailová adresa není potvrzena

Pokud jste nepotvrdili adresu nastavenou k vašemu účtu, nejste na seznamu hráčů, kterým se newsletter posílá. E-mail potvrdíte v nastavení hry. Toto samé platí pro hráče přihlašující se pomocí Facebook účtu nebo ty, kteří mají účet typu guest (prozatímní).


V nedávné době jste měnili e-mailovou adresu

Pokud jste v nedávné době provedli změnu e-mailové adresy u vašeho herního účtu, je možné, že byl newletter poslán na původní adresu. Zkontrolujte tedy prosím schránku předchozí adresy.


Odhlásili jste se z příjmu newsletterů

Pokud jste se odhlásili z odběru našich newsletterů, tak vám neposíláme žádné podobné e-maily přesně tak, jak jste si přáli. Znovu se zapsat k odběru můžete v herním nastavení volbou Využití dat. Tou se otevře nová stránka, kde je potřeba zaškrtnout volbu Dostávejte emaily o herních událostech, novinkách či nabídkách, stejně jako o novinkách z našich dalších her.


Newsletter zapadl do složky spam

Je možné, že váš poskytovatel e-mailové schránky automaticky označil náš e-mail jako spam, a proto jej poslal rovnou do příslušné složky. Zkontrolujte tedy prosím složku se spamem, jestli se nenachází tam. Někdy se také může stát, že je newsletter zablokován zcela, a nepřijde tak vůbec.


Vaše schránka je přeplněna

Někteří poskytovatelé e-mailových adres nabízí jen omezenou velikost schránek. Dosáhli-li jste limitu, a vaše schránka je tak plná, neobdržíte žádný další e-mail. Udržujte ve vaší schránce tedy vždy nějaké volné místo.


Vaše adresa je neaktivní

Může se stát, pokud se po delší dobu nepřihlásíte do vaší e-mailové schránky, že se stane neaktivní, nebo ji poskytovatel zcela smaže. V takovém případě samozřejmě není možné přijmout zaslaný newsletter.


Výběr jazyka