Článek

Letní událost: Jak to funguje?

Cílem letní události je se posouvat za pomoci kompasů po mapě k pokladu a za pomoci roztáčení kola štěstí získávat skvělé odměny.

V přehledu událostí otevřete kolo štěstí:

Nejlepší odměny zobrazené ve zlatém kruhu lze získat jen jednou. Na některých kolech lze vyhrát vylepšení lodi a výběrové sady z loňského roku. Nabídneme vám i zcela novu výběrovou sadu strážního místa - malou dekoraci se speciálními bonusy. Běžné odměny lze získat až čtyřikrát (můžete vidět, kolik z každé ceny zůstává v kruhu obklopujícím obrázek výhry). Pokud například vyhrajete jednu z běžných cen, bude jedna část z kruhu odstraněna a pouze tři z nich zůstanou. To pokračuje, dokud nedojdou všechny ceny a kolo se poté automaticky obnoví a nabídne novou sadu cen.

Abyste mohli roztočit kolo, musíte mít Dublony. Můžete je získat plněním letních úkolů nebo je můžete objevit v příhodách v okolí vašeho města. Jedno otočení stojí jeden Dublon a výsledkem je jedna cena

34 úkolů můžete splnit hned, poté následují denní úkoly. Každý den pak tedy dostanete jeden úkol, až do posledního dne události.