Osady kulturowe

Osady kulturowe

Wróć

Imperium Mogołów: Gdzie jest minigra?

Gdzie jest minigra?

Tym razem nie znajdziesz dodatkowego, interaktywnego budynku na obrzeżach rozrastającego się miasta Mogołów, co oznacza, że nie ma dodatkowej funkcjonalności dostępnej po wykonaniu 6 zadań Osady Kulturowej (jak Kupiec w Feudalnej Japonii, Targowisko na dziedzińcu u Azteków itp.), ale mimo to, wciąż możesz zdobyć dodatkowe nagrody osiągając kamienie milowe.

"Czy to znaczy, że nie będę miał dodatkowej pomocy, by ukończyć szybciej tę Osadę Kulturową" możesz zapytać! Tym razem, cała Osada Imperium Mogołów to minigra i łamigłówka, którą musisz rozwiązać, ale pozwól nam to wyjaśnić! Mamy dwa typy budynków dyplomatycznych - dwa małe i trzy duże, a te mają mechanikę łańcucha i zestawów, by zwiększyć nie tylko piękno, ale i produkcję Twojej osady.

Umiejętności łańcucha i zestawów budynków (dyplomtycznych)

Małe budynki dyplomatyczne mają zdolność łańcucha, co oznacza, że możesz je przyłączyć do Ambasady, albo ściślej mówiąc, jej wejść!
Gdy połączysz te budynki, zwiększysz ogólną ilość dyplomacji w Twojej osadzie. Możesz zarówno dołączyć Kanały wodne do boków, lub Aleje do schodów frontowych Ambasady (Aleje nie zapewnią bonusów, jeśli zostaną dołączone do tylnej części Ambasady).

Miej na uwadze, że możesz umieścić te budynki gdziekolwiek zechcesz, ale zapewnią dodatkowe bonusy tylko jeśli poprawnie połączysz je ze swoją Ambasadą.
Również mamy duże budynki dyplomatyczne z umiejętnością zestawów, co oznacza, że możesz zebrać dodatkowe towary kulturowe raz dziennie, gdy połączysz unikalne, duże budynki dyplomatyczne w sąsiedztwie Ambasady (gdziekolwiek w sąsiedztwie Ambasady, nie muszą konieczne przylegać do boków lub frontu głównego budynku).

Są trzy różne, duże budynki dyplomatyczne, ale aby w pełni zmaksymalizować potencjał swojej osady, musisz zbudować wszystkie z nich.
Możesz dostać do trzech bonusów z zestawu, jednak są one przyznawane tylko po umieszczeniu różnych budynków z zestawu! Innymi słowy, jeśli umieścisz trzy takie same, duże budynki dyplomatyczne, dostaniesz tylko pojedynczy bonus, nie trzy! Więc upewnij się, że unikniesz powtórzeń.

Teraz, gdy już znasz podstawową mechanikę tej osady, możesz zastanawiać się, jakie wyzwanie ze sobą ona niesie. Cóż, połączenie wszystkich tych budynków razem nie jest prostym zadaniem, a Ty musisz zdecydować, które Rozszerzenia Terenu są warte odblokowania oraz które z przeszkód powinny zostać usunięte, ponieważ będziesz musiał również zrobić miejsce dla budynków mieszkalnych i towarowych.