Osady kulturowe

Osady kulturowe

Wróć

Aztekowie: Jak mogę zagrać w minigrę?

W Osadzie Azteków dostępna jest nowa funkcjonalność: minigra!

Ponieważ chcemy, żebyś poczuł trochę atmosfery Azteków, będziesz musiał najpierw ukończyć pierwszych 6 zadań w tej osadzie. Po ukończeniu tych 6 zadań, będziesz miał dostęp do Targowiska na dziedzińcu, gdzie możesz zagrać w tę minigrę.
Po wejściu w Rynek na dziedzińcu, będziesz miał do wyboru trzy dostępne minigry. Każda minigra wskazuje, ile towarów możesz w niej otrzymać po zagraniu (miej na uwadze, że jeśli nie rozegrasz, albo nie odrzucisz minigry, będzie ona taka sama następnego dnia).
Teraz, gdy wybrałeś jaki towar chcesz otrzymać, czas na zabawę! Kliknij w kafelek, aby go odkryć. Może tam być zarówno puste pole, nagroda albo liczba.

Oto jak to działa:
Każdy numer określa, ile nagród jest umieszczonych wśród otaczających kafelków. Pamiętaj, że mogą one przylegać bokiem, ale również narożnikiem. Spójrzmy na przykład poniżej! Nagroda wskazana przez tę cyfrę może być ukryta w jednym z tych dwóch miejsc (pokazanymi przez strzałki), ponieważ przylegają one bokiem, lub narożnikiem.


Gdy skończą się tury, gra się zakończy. Wówczas możesz odebrać nagrody, które znalazłeś, podwoić ich ilość płacąc kilka Diamentów (przez odpowiedni Bonus), albo po prostu kupić kilka dodatkowych tur za Diamenty, aby wciąż grać (chyba, że znalazłeś już wszystkie nagrody). Na koniec, pamiętaj, że pierwsze 3 minigry w które zagrasz będą miały dodatkowy widok. Po zakończeniu pierwszych 3 minigier, po odebraniu nagród, minigra odkryje wszystkie kafelki, abyś mógł lepiej zrozumieć tę nową funkcjonalność.

A teraz, udanej zabawy z minigrą! :)