Udalosti

Udalosti

Udalosti

Prečo som neobdržal email (newsletter) o hernej udalosti?

 Ak ste e-mail k udalosti nedostali, môže to byť z niekoľkých dôvodov. Nech už bol dôvod akýkoľvek, znovu poslať e-mail nie je možné. Ani vám nemôžeme pripísať ponúkanú menu udalosti ručne, ale ak nakoniec pôvodné zaslaný newsletter nájdete vo svojej schránke, tak ponuku stále môžete kedykoľvek počas udalosti využiť.

Vaša e-mailová adresa nie je potvrdená

Ak ste nepotvrdili adresu nastavenú k vášmu účtu, nie ste na zozname hráčov, ktorým sa newsletter posiela. E-mail potvrdíte v nastavení hry. Toto isté platí pre hráčov prihlasujúcich sa pomocou Facebook účtu alebo tých, ktorí majú účet typu guest (dočasné).

V nedávnej dobe ste menili e-mailovú adresu

Ak ste v poslednom čase vykonali zmenu e-mailovej adresy u vášho herného účtu, je možné, že bol Newletter poslaný na pôvodnú adresu. Skontrolujte teda prosím schránku predchádzajúcej adresy.


Odhlásili ste sa z príjmu newsletterov

Ak ste sa odhlásili z odberu našich newsletterov, tak vám neposielame žiadne podobné e-maily presne tak, ako ste si priali. Znovu sa zapísať na odber môžete v hernom nastavení voľbou Využitie dát. Tou sa otvorí nová stránka, kde je potreba zaškrtnúť voľbu Dostávajte emaily o herných udalostiach, novinkách či ponukách, rovnako ako o novinkách z našich ďalších hier.

Newsletter zapadol do zložky spam

Je možné, že váš poskytovateľ e-mailovej schránky automaticky označil náš e-mail ako spam, a preto ho poslal rovno do príslušnej zložky. Skontrolujte teda prosím zložku so spamom, či sa nenachádza tam. Niekedy sa tiež môže stať, že je newsletter zablokovaný úplne, a nepríde tak vôbec.

Vaša schránka je preplnená

Niektorí poskytovatelia e-mailových adries ponúka len obmedzenú veľkosť schránok. Dosiahli Ak ste limite, a vaša schránka je tak plná, neobdržíte žiadny ďalší e-mail. Udržujte vo vašej schránke teda vždy nejaké voľné miesto.


Vaša adresa je neaktívna

Môže sa stať, ak sa po dlhšiu dobu neprihlásite do vašej e-mailovej schránky, že sa stane neaktívne, alebo ju poskytovateľ úplne vymaže. V takom prípade samozrejme nie je možné prijať zaslaný newsletter.