Udalosti

Udalosti

Naspäť

Prečo som neobdržal(a) email (newsletter) o hernej udalosti?

Ak ste nedostali e-mailový newsletter k nejakej hernej udalosti, mohlo sa tak udiať z rôznych dôvodov. Vezmite prosím na vedomie, že nech už bol dôvod akýkoľvek, znovu poslať newsletter nie je možné. Taktiež vám nemôžeme pripísať ponúkanú menu udalosti manuálne prostredníctvom hernej podpory. Ak vám bol newsletter zaslaný a nájdete ho vo svojej emailovej schránke, tak ponuku stále môžete kedykoľvek počas udalosti využiť.

Vaša e-mailová adresa nie je potvrdená

Ak ste nepotvrdili adresu nastavenú k vášmu účtu, nie ste na zozname hráčov, ktorým sa newsletter posiela. E-mail potvrdíte v nastavení hry. Toto isté platí pre hráčov prihlasujúcich sa pomocou Facebook účtu alebo tých, ktorí majú hosťovský dočasný účet.

Nedávno ste si menili vašu e-mailovú adresu

Ak ste v poslednom čase vykonali zmenu e-mailovej adresy u vášho herného účtu, je možné, že bol Newletter poslaný na pôvodnú adresu. Skontrolujte teda prosím schránku predchádzajúcej adresy.

Odhlásili ste sa z príjmu newsletterov

Ak ste sa odhlásili z odberu našich newsletterov, tak vám neposielame žiadne podobné e-maily presne tak, ako ste si priali. Znovu sa zapísať na odber môžete v hernom nastavení voľbou "Využitie údajov". Tým sa otvorí nová stránka, kde je potreba zaškrtnúť voľbu "Dostávajte emaily o herných udalostiach, novinkách či ponukách, rovnako ako o novinkách z našich ďalších hier".

Newsletter zapadol do zložky spam

Je možné, že váš poskytovateľ e-mailovej schránky automaticky označil náš e-mail ako spam, a preto ho poslal rovno do príslušnej zložky. Skontrolujte teda prosím zložku so spamom, či sa nenachádza tam. Niekedy sa tiež môže stať, že je newsletter zablokovaný úplne, a nepríde tak vôbec.

Vaša schránka je preplnená

Niektorí poskytovatelia e-mailových adries ponúkajú len obmedzenú veľkosť schránok. Ak ste dosiahli limit a vaša schránka je tak plná, neobdržíte žiadny ďalší e-mail. Majte teda vo vašom emaily vždy nejaké voľné miesto.

Vaša adresa je neaktívna

Môže sa stať, ak sa po dlhšiu dobu neprihlásite do vašej e-mailovej schránky, že sa stane neaktívne, alebo ju poskytovateľ úplne vymaže. V takom prípade samozrejme nie je možné prijať zaslaný newsletter.

Výber jazyka