Lonca Savaş Alanı

Lonca Savaş Alanı

Geri

Lonca Savaş Alanı: Hangi ödülleri kazanabilirim?

Lonca Savaş Alanına anında, geçici ve kalıcı ödüller kazanabilirsiniz. Her bir savaş ya da müzakereden sonra Forge Puanları, askeri birlikler, altın, erzak, ürünler, elmaslar ve başka ödüller kazanma şansı bulunmaktadır. Bu ödüllerin değeri bulunduğunuz lige bağlıdır! Loncanız şu anki ligine göre geçici prestij puanları kazanır, ancak ligde düşüş olduğunda o puanları da kaybedebileceğinizi unutmayın!

Son olarak, hem sizin için hem de loncanız için kalıcı ödüllerimiz var: Loncalar bir savaş alanı içindeki konumlarına göre lonca gücü alacaktır (aynı zamanda lige göre ölçeklenen miktar) ve ayrıca şehrinize yerleştirebileceğiniz güçlü binalar için seçim kitlerinin parçalarını da kazanabilirsiniz!Özel Elmas Lig Ödülleri

Şampiyonlar Kulesi

En güçlü binamızla başlayalım - Şampiyonlar Kulesi! Bu bina, Elmas Liglerine özgü bir Şampiyona ödülüdür. Sadece bu da değil, yeni Şampiyona ödülleri rotasyon göz önünde bulundurularak tasarlandı, yani her Şampiyonadan sonra güncellenmiş bir ödül görebilirsiniz ve istediğiniz ödülü alma şansınız ortadan kalkabilir!

Şampiyonlar Kulesi - 1. Sv. Şampiyonlar Kulesi - 2. Sv.
TowerOfChampions1.png TowerOfChampions2.png
Bonus Bonus
 • Sadece Lonca Savaş Alanında: %12-50 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Sadece Lonca Seferlerinde: %36-103 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Yol bağlantısı gerekmez
 • Sadece Lonca Savaş Alanında: %23-80 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Sadece Lonca Seferlerinde: %55-155 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Yol bağlantısı gerekmez
Üretim Üretim
 • 18 Forge Puanı
 • 100 Lonca Ürünü
 • 40 Forge Puanı
 • 400 Lonca Ürünü

Şampiyonlar Kulesini elde etme mücadelesi gerçekten kolay değil. Bir Şampiyonada en az BEŞ Elmas Ligi Savaş Alanı kazanarak yepyeni Şampiyonlar Kulesinin 2. seviyesinin kilidini açmaya yetecek kadar Parça elde edin!  Elmas liginde 1., 2. veya 3. olun ve Şampiyonlar Kulesi seçim kiti için 3000, 1000 veya 500 parça kazanın (7500 gerekli).


Turnuva Alanı

Hepsi bu kadar da değil! Her Elmas Ligi Savaş Alanı savaşı veya müzakeresi için, yeni bir sınırlı binanın parçalarını alma şansınız var - Turnuva Alanı!

Turnuva Alanı
TourneyGrounds.png

Süre: 14 gün

Bonus
 • Sadece Lonca Savaş Alanında: %30-125 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Sadece Lonca Seferlerinde: %73-207 Saldırı ve Savunma Orduları için Saldırı ve Savunma
 • Yol bağlantısı gerekmez

Haritaya Özel Ödüller


 1- Archipelago Yanardağı Ödülleri

Lonca Ödülleri

Bir savaş alanı sona erdiğinde, sıralamaya göre loncalar birçok hediye alabilir:

 • Mevcut lige ve sıralamaya göre prestij;
 • Bir savaş alanındaki pozisyona göre Lonca Gücü
 • Onur Heykeli Seçim Kitinden (OHSK) Parçaları
 • Elmas Liginde 1., 2. ve 3. sırayı alan loncalar için özel elmas ligi ödülleri de alacaklar. Başlangıçta bu, Şampiyonlar Kulesi Seçim Kiti (ŞKSK) parçaları olacaktır.

Bireysel Ödüller

Loncanız için olan ödüllerden başka, ayrıca her bir savaşa ya da müzakereye destek sağladığınızda Forge Puanı, Ürün, Askeri Birlik, Altın ve hatta Elmas kazanma şansınız olacak.

Not: %40 olasılıkla anlık gelecek ödül

 • %15 ihtimalle Onur Heykeli Seçim kiti için 1 parça veya Elmas Liginde 3 Parça
 • %25 ihtimalle Turnuva Alanı için 1 parça olacaktır


Onur Heykeli

Onur Heykeli  Lonca Savaş Alanı Archipelago Yanardağı haritasında kazanılabilen bir ödüldür. 8. seviye yükseltilebilen bu özel bina, 24 saate bir para, lonca gücü, lonca hazinesi için ürün ve Forge Puanları üretir. Hazine için alınan ürünler, binanın çağı ile bağlantılı olup, çağ ürünleri arasında bölüştürülür. Onur Heykelini yükseltmek için, Onur Heykeli Geliştirme Kiti gerekmektedir.

"Onur Heykeli" ve sadece Elmas ve Platin Liglerde kazanılabilecek olan "Zafere Giden Yol" binaları zincir bina mekaniğine sahiptir. Onur Heykeli çıktıları, kendisine zincir şeklinde bağlanabilen, 3 farklı görünüme sahip "Zafere Giden Yol" binaları ile artırılabilir. Zincir bağlantı kurulduğunda, Onur Heykeli, çağınızdan reastgele 5 ürün ve saldırı ordunuzu için %5 savunma bonusu sağlar. Yeriniz olduğu müddetçe, istediğiniz kadar "Zafere Giden Yol" binasını, Onur Heykeline bağlayabilirsiniz. Zafere Giden Yollar Onur Heykelinin sağ alt tarafına bağlanır.

Onur Heykeli - 1. Sv.
Onur Heykeli - 2. Sv.
Onur Heykeli - 3. Sv.
Onur Heykeli - 4. Sv.
Onur Heykeli - 5. Sv.
Onur Heykeli - 6. Sv.
Onur Heykeli - 7. Sv.
Onur Heykeli - 8. Sv.

Zafere Giden Yol

2 - Archipelago Şelalesi Ödülleri

Lonca Ödülleri

Bir savaş alanı sona erdiğinde, sıralamaya göre loncalar birçok hediye alabilir:

 • Mevcut lige ve sıralamaya göre prestij;
 • Bir savaş alanındaki pozisyona göre Lonca Gücü
 • Muhteşem Fil Seçim Kiti (MFSK) Parçası
 • Elmas Liginde 1., 2. ve 3. sırayı alan loncalar için özel elmas ligi ödülleri de alacaklar. Başlangıçta bu, Şampiyonlar Kulesi Seçim Kiti (ŞKSK) parçaları olacaktır.

Bireysel Ödüller

Loncanız için olan ödüllerden başka, ayrıca her bir savaşa ya da müzakereye destek sağladığınızda Forge Puanı, Ürün, Askeri Birlik, Erzak ve hatta Elmas kazanma şansınız olacak

Not: %40 olasılıkla anlık gelecek ödül

%15 ihtimalle Muhteşem Fil Seçim kiti için 1 parça veya Elmas Liginde 3 Parça %25 ihtimalle Turnuva Alanı için 1 parça olacaktır


Muhteşem Fil

Muhteşem Fil Lonca Savaş Alanı Archipelago Şelalesi haritasında kazanılabilen bir ödüldür.

8 seviyeye kadar geliştirilebilen 4x3 ölçülerinde bir binadır. Geliştirdiğinizde, farklı bonuslar alabilirsiniz: para üretim artışı, forge puanları, Lonca hazinesi için ürünler ve Lonca Gücünde artış! Son olarak ve en önemlisi, saldırı ordularınız için bir saldırı artışı da bulunuyor! Muhteşem Fil binasını yükseltmek için, Muhteşem Fil Geliştirme Kiti gerekmektedir.

Binanın sekizinci ve son seviyesinde, bir seçimle karşılaşacaksınız. Filin çağlar boyunca üstlendiği rollerin çeşitliliğini yansıtan bir seçim. Muhteşem Filinizi savaşta, ticarette veya destek olarak mı kullanmayı mı tercih edeceksiniz? Ayrılabilen bu üç seçenekle karar sizin!

"Muhteşem Fil" ve sadece Elmas ve Platin Liglerde kazanılabilecek olan "Işıldayan Bahçe" binaları zincir bina mekaniğine sahiptir.Işıldayan Bahçe binalarını Muhteşem Fil binasına zincirleyerek, Muhteşem Filinizin özelliklerini destekleyebilirsiniz!


Muhteşem Fil - 1. Sv Muhteşem Fil - 2. Sv Muhteşem Fil - 3. Sv Muhteşem Fil - 4. Sv
Muhteşem Fil - 5. Sv
Muhteşem Fil - 6. Sv
Muhteşem Fil - 7. Sv

Muhteşem Fil 8. seviyesine ulaştığınızda 3 farklı seçenekten birini tercih etmeniz gerekecektir:

Fil Saltanatı
Fil Pazarı
Fil Hisarı
Bu seçimle hayal edilemeyecek bir zenginlik sizi bekliyor! Geliştirilmiş Altın üretim bonusu ve artırılmış Forge Puanı kazanın.     Doğanız gereği bir tüccarsınız ve aynı zamanda bir takım oyuncususunuz! Lonca hazineniz için Ürünler elde edin!     Diğerlerini unutun, önemli olan askeri bonus! Saldıran ordularınız için saldırı bonusunu artırarak savaşa girmenin zamanı geldi. Durdurulamayacaksınız!

3 farklı görünüme sahip Işıldayan Bahçe, Muhteşem Fil Binasına herhangi bir seviyesindeyken, zincirleme bağlanabilir. Bağlantı sağlandığında Muhteşem Fil daha da muhteşem hale gelir!
Işıldayan Bahçeler, Muhteşem Fil Binası ile zincirleme bağlantı kurulduğunda,

Mutluluk artışı, Saldırı ordusu için savunma artışı, 3 ürün ve 1 Forge puanı sağlar

Dil seç