4. Strażnicy

4. Strażnicy

Wróć

Przegląd Strażników

Strażnicy po potężne stworzenia, które możesz przyzwać, aby pobłogosławić swoje miasto i swoje armie!

Wezwij wszystkich Strażników
Posiadając odpowiednią ilość Materiału danego Strażnika, możesz go wezwać. Od tego czasu, na zawsze pozostanie on w twojej służbie.
Każdy Strażnika ma swój własny Materiał. Wyjątkowość danego strażnika określa ilość Materiału potrzebnego do ich wyprodukowania.


Pozyskiwanie Materiału
Możesz zdobyć Materiał poprzez akcje na mapie, tak takie jak atakowanie bestii lub lochów. Materiał niektórych Strażników może być pozyskany tylko w lochach, ponieważ są oni zbyt potężni by marnować czas na przemierzanie mapy.

Ewoluowanie Strażników
Z każdą kolejną ewolucją, Strażnicy pozyskają nowe umiejętności.  Są bardzo potężne i uczynią twojego Strażnika nie tylko silniejszym, ale także zwiększą jego wszechstronność, umożliwiając użycie w bardziej różnorodnych sytuacjach.

Rozwijanie Strażników do samego końca
Rozwój Strażników zwiększy ich siłę i możliwości. Maksymalny poziom Strażnika, to 50, a ich pełen potencjał poznasz osiągając najwyższe poziomy.
Każdy Strażnik ma podstronę w niniejszym poradniku, więc możesz łatwo sprawdzić ich umiejętności i maksymalne statystyki.

Łapanie i składanie w ofierze
Gdy tylko zarówno ty jak i twój przeciwnik osiągnięcie 10 poziom Pałacu, możecie pochwycić swoich Strażników. Po odpowiednio długim przetrzymywaniu Strażnika zauważ, że pozycja twojego miasta jest znana właścicielowi schwytanego Strażnika), możesz złożyć go w ofierze oraz pozyskać czasowy bonus dla miasta. Minimalny czas przetrzymywania istnieje, aby właściciel Strażnika miał szansę go odbić. Po złożeniu w ofierze, Strażnik może być wskrzeszony przez właściciela, lub też powróci do niego w nieco słabszej formie.