3. Etkinlikler

3. Etkinlikler

Geri

İlahi Sınavlar - Rehber


Hoş geldin ölümlü!

Tanrılar, ilahi armağanlarına layık olduğunu kanıtlaman için sana meydan okumaya karar verdiler. Bu özel kısa etkinlikte onların zorluklarıyla yüzleş ve cömert ödüller al.
Bu videoyu izle ve bu yepyeni etkinlik hakkında bilmen gereken her şeyi öğrenmek için aşağıdaki makaleyi oku!
Tanrılar, yeteneklerini test etmek için çeşitli mücadeleler tasarladı. Hangilerini kabul edeceğini akıllıca seç.

Her mücadele oyunda bir şeyler yapmakla ilgilidir, örneğin belirli birimleri almak, binalar inşa etmek veya belirli bir büyü yapmak. Görev açıklaması için mücadelenin ipucuna bak. Bitirdiğin her mücadele için bir güç ve Deneyim Puanı (DP) ile ödüllendirileceksin! Bir mücadele ne kadar zorsa, bitirince o kadar fazla puan alırsın. Sadece başlatılan mücadeleler sayılır.

2 günlük mücadele vardır. Ödülleri almak için bunların gün içinde tamamlanması gerekir. İstersen her iki mücadeleyi de yenileriyle değiştirebilirsin ancak her değiştirdiğinde fiyat artacaktır.
Günlük mücadelenin yanı sıra, devam eden 6 mücadele vardır. Bu mücadelelerin her birini etkinliğin sonuna kadar tamamlaman gerekiyor. Devam eden 3 mücadeleyi tamamladığında, 6'sını da ücretsiz olarak değiştirebilirsin. Ayrıca hepsini istediğin zaman değiştirebilirsin ancak yine artan fiyatla.
Asıl zorluk, 7 Büyük Ödülün tümünü almaktır. Onları sadece bir kez alabilirsin. Bunların kilidini açmak için yeterlince DP toplaman gerekir. Senin için ulaşılabilir olan ve mümkün olduğunca çok puan veren mücadeleleri seç.
Aynı anda yalnızca 2 etkin mücadelen olabileceğini unutma: Günlük bir mücadele ve devam eden bir mücadele. Bir mücadele çok zorlaşırsa, talep edilen görev miktarını %25 azaltmak için tanrılara küçük bir haraç ödeyebilirsin.

Etkinliğin sadece 7 gün süreceğini unutma, bu yüzden mümkün olduğunca çok DP topladığından emin ol ve seni bekleyen İlahi Büyük Ödülleri al!


İlgili makaleler
Dil seç