5. Konto i Wsparcie

5. Konto i Wsparcie

Wróć

Czy mogę grać na urządzeniu mobilnym?

Tak, możesz grać w Rise of Cultures na komputerze, na większości urządzeń obsługujących nowoczesne przeglądarki internetowe, ale także na urządzeniach mobilnych!
Obecnie obsługujemy urządzenia z systemem Android w wersji 7.1.1 lub wyższej oraz iOS w wersji 13 lub wyższej.

Podczas gry w przeglądarce uzyskuje się dostęp do adresu gry (AM Region: https://am-play.riseofcultures.com/ i EU Region: https://eu-play.riseofcultures.com/ ), gra na telefonie komórkowym odbywa się za pośrednictwem aplikacji.

Pierwszym krokiem jest jednak określenie regionu, w którym grasz. Możesz to zrobić, sprawdzając adres w przeglądarce lub patrząc na pierwsze dwa znaki swojego identyfikatora na ekranie Ustawienia. Gdy wszystko będzie gotowe, pobierz grę ze Sklepu Play, lub AppStore, i zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym. Uruchom grę i przejdź przez początkowy samouczek.
Po zakończeniu możesz połączyć się z oryginalnym kontem. Wejdź w ekran Ustawienia, zakładkę Konto i użyj przycisku „Konfiguracja konta”. Tam wybierz „Zaloguj się” w górnej części ekranu. W tym miejscu należy wskazać region, który wcześniej weryfikowałeś oraz podać dane logowania, których używasz również w przeglądarce: e-mail i hasło.

To wszystko! Gra załaduje się ponownie i będziesz mógł w pełni cieszyć się grą na wielu platformach Rise of Cultures.


Jeśli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, odwiedź naszą stronę Discord lub Facebook Group! Czeka na Ciebie niezwykle pomocna społeczność!Wybierz język