Hesap

Hesap

Geri

Hesabımı ve benimle ilgili tüm veriyi nasıl silebilirim?

Belirli bir dünyada hesap silmek

Belirli bir dünyada oyun hesabınızı silmek istiyorsanız Ayarlar → Hesap → Hesabı sile gidin.Buradan, o dünyadaki hesabınızı silebilirsiniz. Diğer dünyalardaki hesaplarınız ve forum hesabınız silinmeyecektir. 5 gün sonra hesabınız devre dışı duruma geçecektir, sonrasında hesabınızı yeniden aktive edebilir ya da o dünyadan kalıcı olarak silebilirsiniz (tüm veri silineceği için bu işlem geri alınamaz). Bu seçenek, hesabınız ve bulunduğu dünya var oldukça mevcut olacaktır. Hesabınız devre dışı konumdayken o dünyadaki diğer oyuncular sizinle alakalı hiçbir bilgiyi göremez.


Sizi ilgilendiren tüm verileri silme
Sizi ilgilendiren tüm verileri silmek istiyorsanız, lütfen destek ekibimizle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.
Bu işlem, oyun ve forum hesabınızla ilgili külçeler, eşyalar, başarılar vb. gibi tüm bilgileri ve verileri sileceğinden, silme işlemi tamamlandıktan sonra veriler geri yüklenemeyeceğini lütfen unutmayın. Forum gönderileriniz silinmeyecek, ancak artık hiçbir hesaba bağlı görünmeyecektir. Silme işlemi 7 güne kadar sürebilir.

Silme işlemini yanlışlıkla başlattıysanız, hesabınıza giriş yapıp "Silme emrini geri al" butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.

Dil seç