První kroky

První kroky

Zpět

K čemu slouží jednotlivé budovy?

Main1.png Hlavní budova V hlavní budově můžete stavět nové budovy nebo vylepšovat ty již postavené. Čím vyšší je stupeň hlavní budovy, tím rychlejší je výstavba. Vylepšíte-li hlavní budovu na stupeň15, zpřístupní se vám možnost budovy také bourat.
Barracks1.png Kasárna V kasárnách můžete rekrutovat vojsko. Čím vyšší je stupeň kasáren, tím rychlejší je rekrutace vojska.
Stable1.png Stáj V stáji můžete rekrutovat jízdu. Čím vyšší je stupeň stále, tím rychlejší je rekrutace jízdy.
Garage1.png Dílna V dílně můžete vytvářet beranidla a katapulty. Čím vyšší je stupeň dílen, tím rychlejší je výroba obléhacích strojů.
Church1.png Kostel Díky kostelu je okolí vlastní vesnice pod vlivem víry. Je-li obyvatelstvo ve vesnici věřící, jeho vojsko bojuje se 100% účinností, místo 50%. Kostely jsou aktivní pouze na některých světech.
Church f1.png První kostel Díky prvnímu kostelu je okolí vlastní vesnice pod vlivem víry. Je-li obyvatelstvo ve vesnici věřící, jeho vojsko bojuje se 100% účinností, místo 50%. První kostel se nachází ve vaší první vesnici a můžete mít pouze jeden. Kostely jsou aktivní pouze na některých světech.
Snob1.png Panský dvůr V panském dvoře můžete vychovat šlechtice, pomocí kterého můžete obsazovat další vesnice.
Smith1.png Kovárna V kovárně můžete zkoumat a vylepšovat zbraně. Vylepšíte-li kovárnu, odemknete další zbraně a snížíte čas výzkumu.
Place1.png Nádvoří Na nádvoří se shromažďují vaše jednotky. Odtud můžete kontrolovat vaši armádu a posílat jednotky na sběr surovin.
Statue1.png Socha V soše sídlí vaši paladinové. Pokud váš paladin padne v boji, můžete ho v soše znovu oživit.
Market1.png Tržiště Na tržišti můžete obchodovat s ostatními hráči či využívat prémiový trh.
Wood1.png Dřevorubec Za vesnicí v temném lese seká váš dřevorubec dřevo, které potřebujete na výstavbu a rekrutaci. Čím vyšší je stupeň dřevorubce, tím více dřeva budete produkovat.
Stone1.png Lom na těžbu hlíny V lomu na těžbu hlíny získávají vaši vesničané hlínu, která je potřebná pro nové budovy. Čím vyšší je stupeň lomu na těžbu hlíny, tím více hlíny budete produkovat.
Iron1.png Železný důl V železném dole těží vaši horníci železo, které potřebujete na rekrutaci jednotek. Čím vyšší je stupeň železného dolu, tím více železa vyprodukuje.
Farm1.png Selský dvůr Selský dvůr zásobuje vaše vesničany vojáky a jídlem. Vaše vesnice může růst pouze tehdy, pokud selský dvůr vylepšujete. Čím vyšší je jeho stupeň, tím více obyvatel poskytuje.
Storage1.png Skladiště Ve skladišti se hromadí vaše suroviny. Čím vyšší je stupeň skladiště, tím více surovin můžete uskladnit.
Hide1.png Skrýš Suroviny ukryté ve skrýši nemohou být vyrabovány nepřáteli. Čím vyšší je stupeň skrýše, tím více surovin je v ní v bezpečí. Vojsko se tam však neukryje. Suroviny ukryté ve skrýši nedokážou vyšpehovat ani nepřátelé.
Wall1.png Hradby Hradby chrání vaši vesnici před nepřátelskými jednotkami. Čím vyšší je jejich stupeň, tím vyšší základní obranu poskytují pro vaši vesnici. Zvyšují taktéž obranou sílu jednotek, které se ve vesnici přímo nacházejí.
Smalltower2.png Strážní věž Strážní věž dohlíží na okolí vaší vesnice a automaticky označuje příchozí útoky.
Výběr jazyka