Konto

Konto

Wróć

Na czym polega zastępstwo na koncie?

Jeśli przez jakiś czas planujesz być nieaktywny i potrzebujesz kogoś, kto zaopiekuje się w tym czasie Twoim kontem, to możesz skorzystać z funkcji zastępstwa, by pozwolić innemu graczowi zalogować się na Twoje konto. Aby tego dokonać musisz wejść w menu Ustawienia -> Zastępstwo.
Musisz podać tam nick gracza mającego Cię zastępować i - ze względów bezpieczeństwa - potwierdzić tę operację swoim hasłem do konta. 
Gdy tylko gracz zaakceptuje Twoje zapytanie, to nie będziesz mógł logować się na koncie zanim nie zakończysz zastępstwa.
Musisz mieć pewność, że osoba mająca zastępować Cię na koncie jest godna Twojego zaufania. Ponieważ będzie ona miała niemal pełen dostęp do Twojego konta, to jest ryzyko, że może wyrządzić mu sporo krzywd. Upewnij się też, że ma ona ochotę oraz czas by zaopiekować się Twoim kontem.
Na dole ekranu Zastępstwo znajduje się szereg restrykcji odnośnie uprawnień zastępcy do wykonywania określonych operacji na Twoim koncie. Domyślnie wszystkie te uprawnienia są wyłączone i bądź bardzo ostrożny z przyznawaniem poszczególnych praw, zwłaszcza gdy nie uważasz, by zastępca powinien takowe posiadać.

Aby zakończyć zastępstwo po prostu zaloguj się normalnie na swoje konto, a zobaczysz ekran na którym będzie widoczna opcja zakończenia zastępstwa.

Jeśli otrzymasz od kogoś propozycję przyjęcia zastępstwa na jego koncie, to w pierwszym kroku musisz ją zaakceptować (lub odrzucić, jeśli jej nie chcesz). Możesz to zrobić wchodząc do menu Ustawienia -> Zastępstwo. Gdy już zaakceptujesz propozycję przyjęcia zastępstwa na czyimś koncie, to będziesz widział tam nick tego gracza, a obok przycisk do logowania, który umożliwia Ci dostęp do konta gracza.
Wybierz język