Zasady i problemy z innymi graczami

Zasady i problemy z innymi graczami

Wróć

Gracz mnie obraża, co mogę zrobić?

Jeśli czujesz się zaniepokojony wiadomościami otrzymywanymi od innego gracza i chciałbyś by nasza obsługa gry przyjrzała się tej sytuacji, to musisz do nas zaraportować te wiadomości.
Pamiętaj, żeby nie zgłaszać tego poprzez skopiowanie tekstu i wklejenie go do zgłoszenia supportowego, nie załączaj także screenów z rozmowy.
Do zgłoszenia wiadomości służy czerwony wykrzyknik, jaki znajdziesz przy każdej z wiadomości jakie otrzymujesz od innych graczy. W ten sposób można dostarczyć do nas treści traktowane przez nas jako dowody i stanowiące dla nas podstawę do sprawdzenia, czy łamią one nasze zasady.
Zespół obsługi zapozna się z Twoim zgłoszeniem i, w razie potrzeby, wyciągnie przewidziane konsekwencje. Zgodnie z naszymi procedurami nie otrzymasz informacji zwrotnej o tym czy zgłoszenie zostało już rozpatrzone, ani jakie decyzje zostały podjęte.

Jeśli nie chcesz angażować supportu, ale z jakiegoś powodu wolisz nie otrzymywać wiadomości od danego gracza, to możesz zablokować mu możliwość pisania do Ciebie. W tym celu wejdź w jego profil (np. z poziomu wioski na mapie, czy wyszukując go w rankingu) i wybierz znajdującą się tam opcję "Zablokuj możliwość komunikacji". Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz odblokować gracza, to możesz to zrobić za pośrednictwem menu Profil -> Czarna lista.

Wybierz język