Różne

Różne

Wróć

Czy mogę używać treści z gry na swoim kanale Youtube itp?

Deklaracja zgody na treści video

Ten formularz został stworzony dla osób, które chcą tworzyć filmy zawierające treści z naszych gier. Prosimy o jego wypełnienie aby otrzymać personalizowaną deklarację zgody dla wskazanego Twitcha, YouTube lub innego kanału transmisji na żywo lub platformy wideo na żądanie. Ten formularz obejmuje wszystkie gry opracowane i opublikowane przez InnoGames.

Należy pamiętać, że InnoGame nie udzieli wsparcia twórcy w przypadku roszczenia wniesionego przez osobę trzecią przeciwko wspomnianym filmom. Takie roszczenia mogą prowadzić do usunięcia utworzonych treści wideo dotyczących naszych gier.

Deklaracja zgody na treści graficzne

Jeśli ktoś chce wykorzystać grafiki z naszych gier do własnych profili lub niekomercyjnych stron internetowych, to prosimy o wypełnienie powyższego formularza. Zapewni to danej osobie spersonalizowane oświadczenie o zgodzie na wykorzystanie naszych grafik ze wszystkich gier opracowanych i opublikowanych przez InnoGames.

Należy pamiętać, że InnoGames nie będzie brało udziału w rozstrzyganiu jakichkolwiek roszczeń osób trzecich w związku z wykorzystaniem grafiki na profilach/stronach internetowych/itp. W najgorszym przypadku osoba korzystająca z naszych grafik może zostać poproszona o usunięcie treści.

Dodatkowo ta forma NIE pozwala na tworzenie prac pochodnych inspirowanych naszą grafiką. Jeśli jednak chcesz je stworzyć, skontaktuj się z nami pod adresem info@innogames.com.
Powiązane artykuły
Wybierz język