Premium Puanlar, Paketler ve İndirimler

Premium Puanlar, Paketler ve İndirimler

Geri

Premium Takası nedir?

Premium Takası, hammaddeler için Premium Puan ticareti yapmak amacıyla kullanılır ve bunun tersi de geçerlidir. Bu özellik, piyasada işlem yaratmanın eski yönteminin yerini alıyor ve ticaretin kendi sekmesi var!

Borsa deposu ve kapasitesi
Her kıta için bir borsa vardır. Her borsanın, her türden kaç tane hammadde tutabileceğini gösteren kendi kapasitesi vardır. Bir Borsa'nın mevcut deposu ve kapasitesi, mevcut ticaret oranını belirleyecektir. Hammaddeler, stok dolduğunda veya tam tersi olduğunda daha düşük oranlarda işlem görür. Bir borsanın deposu dolduğunda, ona aynı türden daha fazla hammadde satılamaz. Bir borsanın deposu boş olduğunda, ondan aynı türden daha fazla hammadde satın alınamaz.

Sipariş vermek
"Al" ve "Sat" alanlarına ticaret emirleri girebilir ve hammaddelerin mevcut oranlarına göre ne kadar değerli olduklarını tahmin edebilirsiniz.

Ticaret yapmak
Bir emir verdiğinizde, Borsa size en yakın tam premium noktasına yuvarlanan eşleşen değerlerle bir ticaret önerecektir. Bu teklifi kabul ettiğinizde, hammaddeler sizinle Borsa arasında aktarılacaktır. Borsaya hammadde satmak, köyünüzün tüccarlarının hammadeleri göndermesini gerektirirken, hammadde satın almak Borsa tüccarlarını kullanır. Her iki durumda da teslim süresi 2 tam saat (2:00:00) olacaktır. Bu şekilde kazanılan premium puanlarının devredilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Vergilendirme ve büyüme
Borsadan hammadde satın alırken, alım satımı yapılan hammadde için kapasitesini artırmak için gelirlerin küçük bir kısmı otomatik olarak bir kenara ayrılacaktır. Her gün, komşu kıtalardaki Borsalar, ticaret oranlarındaki farklılıkları azaltmak için kapasite ve stokta da değişecektir.


İlgili makaleler
Dil seç