Premium Puanlar, Paketler ve İndirimler

Premium Puanlar, Paketler ve İndirimler

Geri

Android - Bir ürün aldım ancak elime geçmedi. Ne yapabilirim?

Böyle bir deneyim yaşadığınız için üzgünüz. Nadiren, mobil bir cihazda alım yaptığınızda aldığınız ürünün gelmemesi durumu yaşanabiliyor. Bu alım sırasında cihazınızın internet bağlantısının kesilmesi veya kötü olması nedeniyle olabilir. Ama merak etmeyin, size yardım edeceğiz.

Eğer Klanlarda Premium Puan, paket veya başka bir uygulama içi satın alma yaptıysanız ve elinize geçmediyse, şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Tekrar uygulama içindeki markete girin, çoğu zaman bu aldığınız şeyin hesabınıza gelmesini sağlar.
  2. Eğer bu sorununuzu çözmezse, uygulamayı tamamen kapatın ve tekrar açın. Bunun için Cihaz Ayarları > Uygulama Yöneticisi kısmından Klanlar'ı durdurun.
Eğer Klanlar'ı yeniden başlatmak işe yaramazsa lütfen Destek Sistemimize başvurun. Bunu oyun ayarları kısmında Destek butonuna dokunarak yapabilirsiniz. Veya bu metnin aşağısındaki butona tıklayın.

Alım durumunuzu araştırabilmemiz için "GPA**" ile başlayan sipariş numaranıza ihtiyacımız olacak ve bunu size Google'dan gelen sipariş e-postasında bulabilirsiniz. Lütfen bu numarayı kopyalayın veya ekran görüntüsü alarak bildiriminize ekleyin. Google servislerinden yaptığınız alımların geçmişini görmek için buradan yardım alabilirsiniz.

Not: Sipariş numaranız olmadan aldıklarınızı izlemeniz ve geri vermemiz mümkün olmaz.

Android uygulaması üzerinde yapılan bütün ödemeler doğrudan Google Play'e gider. Bu nedenle, reddedilen ödeme veya geçeriz hesap gibi sorunlar yaşamaya devam ediyorsanız doğrudan Google Play ile iletişime geçmeniz gerekir.

Google ile nasıl iletişime geçebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.