Quests

Quests

Wróć

Sztuka wojny

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Odpowiednie kalkulacje
Ocena sił przeciwnika przed bitwą to ważna rzecz, ale aktualnie nie mamy w tej wiosce żadnych szpiegów, którzy mogliby nam pomóc. Dlatego powinniśmy podejść do naszych wrogów z ostrożnością. Raporty walk opisują jak nasze jednostki poradziły sobie w bitwie i czy otrzymują premie takie, jak wiara i szczęście.
Wyślij 3 ataki zawierające co najmniej 20 Prowiantu
250 x Drewno
250 x Glina
250 x Żelazo
2
Na dwa sposoby
W koszarach dostępne są dwie kategorie jednostek: ofensywne i defensywne. Jednostki ofensywne, jak topornicy, są świetne do grabienia wiosek, podczas gdy defensywne – jak pikinierzy – są lepsze do zabezpieczenia wioski przed jednostkami wroga. Potrzebujemy więcej ochotników do armii, ale rzut oka na informacje o typach jednostek pokaże, że do różnych jednostek potrzeba różnych surowców. Na przykład pikinierzy potrzebują tylko 1 sztukę prowiantu, podczas gdy lekka kawaleria wymaga 4. Zwerbujmy jednostki, które warte 20 prowiantu.
Zakończ rekrutację jednostek wartych co najmniej 20 Prowiantu
Medyk
3
Medyk!
Witajcie, Dowódco. Dzięki umieszczeniu medyków w armii możemy zredukować liczbę ofiar w trakcie ataków na miasta wroga. Zabierz medyka na następne oblężenie, aby wojsko było zdrowe i gotowe na kolejne bitwy.
Wyślij jeden atak zawierający co najmniej Medyka oraz 10 Prowiantu
2 Medyk
Wybierz język