Quests

Quests

Wróć

Droga obrony

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Miecz i tarcza
Pikinierzy są dobrzy, ale oni sami nie wygrają twych wojen. Musimy rozbudować koszary, aby polepszyć szkolenie wojskowe. Dzięki temu wreszcie będzie można zwerbować mieczników.
Osiągnij poziom 3 dla budynku Koszary
10 Mieczników
2
Obrońcy
Należy zwrócić uwagę na to, jaka jest skuteczność danej jednostki przeciw konkretnym przeciwnikom. Pikinierzy dobrze radzą sobie w starciu z kawalerią, miecznicy są skuteczni przeciwko piechocie, a łucznicy nadają się do zwalczania jednostek walczących na dystans. Ciężka kawaleria kosztuje krocie, ale stanowi elitę wśród obrońców, gdyż nie ma słabych punktów. Zaznaczyłem silne i słabe strony naszych jednostek w swoich raportach, jeśli chcesz się przyjrzeć szczegółom.
Zrekrutuj 10 Mieczników
10 Łuczników
3
Wsparcie!
Gdy zdobędziemy sojuszników w prowincji, będziemy mogli wysyłać im wsparcie. Dzięki temu nasze jednostki będą pomagać w obronie wspieranej wioski do momentu, gdy wydasz rozkaz powrotu do domu lub władca wioski je odeśle. Wysłanie wsparcia może być znakiem przyjaźni między sąsiadującymi wioskami i zapewnić pokój między miastami. Ekscelencja musi jednak uważać – niektórzy z władców i władczyń to zdradzieckie węże, które tylko czekają na naszą nieuwagę.
Wyślij wsparcie zawierające co najmniej 1 Pikiniera
2 Taktyk
4
Taktyka
Dzięki obecności taktyka w armii jednostki mogą dużo szybciej podróżować. Dzięki temu możemy zaskoczyć wroga i zaatakować, zanim zdąży przygotować obronę.
Wyślij wsparcie zawierające co najmniej 1 Miecznika oraz Taktyka
2 Taktyk
Wybierz język