Quests

Quests

Wróć

Rynkowy naganiacz

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Większe i lepsze miejsce
Jak Wasza Ekscelencja doskonale wie, ratusz to coś więcej, niż tylko piękna rezydencja – to również centrum dowodzenia, z którego można wydawać rozkazy. Aby rozbudowywać miasto, musimy jednak stworzyć lepszą biurokrację, która zajmie się papierkową robotą. Tuszę, że Wasza Ekscelencja może rozstać się z północnym skrzydłem?
Osiągnij poziom 6 dla budynku Ratusz
1.500 x Drewno
1.500 x Glina
1.500 x Żelazo
2
Biznes jest najważniejszy
Handel to ważna część codziennego życia każdego poddanego. Ludzie Waszej Ekscelencji w pocie czoła wytapiają, ścinają i wydobywają, ale dzięki kupcom możemy sprzedać surowce, które mamy w nadmiarze za te, których nam brakuje. Jeśli zainwestujemy w rynek, przyciągniemy więcej kupców i pozwolimy im na rozwój, jednocześnie zwiększając ilość surowców, którymi możemy handlować.
Osiągnij poziom 1 dla budynku  Rynek
600 x Drewno
600 x Glina
600 x Żelazo
3
Umowa stoi?
Teraz, gdy mamy rynek, możemy stworzyć ofertę z pomocą handlarza. Handlarze załadują surowce na wozy i sprzedadzą je w innym mieście. Później dostarczą nam surowce, których potrzebujemy. Ekscelencja musi jednak uważać, z kim handluje – nie chcemy przecież pomagać wrogom.
Utwórz ofertę na rynku
Redukcja kosztów budowy
4
Oferta nie do odrzucenia
Tak, jak my możemy tworzyć oferty dla sąsiednich miast, tak nasi handlarze będą otrzymywać oferty od sąsiadów. Zaglądaj często na rynek, aby sprawdzić, czy handlarz ma dobra, których potrzebujesz.
Przyjmij ofertę na rynku
Natychmiastowa wymiana surowców
Wybierz język