Quests

Quests

Wróć

Szpiegowanie

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Droga do Tawerny
Musimy rozwinąć infrastrukturę naszego miasta, aby móc korzystać z posiadania tawerny. Tawerna podniesie poziom szczęścia ludzi oraz otworzy nowy obszar działań dla Waszej Ekscelencji.
Osiągnij poziom 8 dla budynku Ratusz
2.000 x Drewno
2.000 x Glina
2.000 x Żelazo
2
Tawerna
Tawerna jest świetnym miejscem odpoczynku i relaksu mieszkańców, ale służy też innym celom. Jest ktoś, kogo chciałbym przedstawić Waszej Ekscelencji – to mistrz szpiegostwa. Zgadza się na spotkanie po wybudowaniu Tawerny.
Osiągnij poziom 1 dla budynku Tawerna
500 x Drewno
500 x Glina
500 x Żelazo
3
Szpiegostwo i bezpieczeństwo
Ekscelencjo, pragnę zaoferować swoje usługi i udzielić dostępu do swojej siatki szpiegowskiej. Wasze wojsko składa się z młodych mężczyzn, ale szpiegiem może być każdy. Za pozwoleniem rozpocznę szkolenie jednego z mieszkańców – wtedy Wasza Ekscelencja doceni moją wartość.
Zwerbuj szpiega
Redukcja kosztów budowy
4
Tajna misja
Skoro szpieg jest już wyszkolony, pora przetestować jego umiejętności. Wyślij szpiega do wioski (barbarzyńskiej), gdzie zbierze kluczowe informacje o budynkach lub jednostkach w wiosce. Jeśli wróg nie ma własnych szpiegów, nie będzie w stanie wykryć naszych.
Wyślij szpiega
Odblokuj technologię
5
Środki kontrwywiadowcze
Zamiast zwalczać wrogich szpiegów, lepiej jest ich przechytrzyć. Możemy stworzyć w mieście środki kontrwywiadowcze, aby oszukać wrogiego szpiega.
Aktywuj działania kontrwywiadowcze
2 Mistrz ‎‎‎‎Łupu
Wybierz język