Quests

Quests

Wróć

Potęga militarna

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Teren ćwiczebny
Im bardziej rozbudujemy koszary, tym lepszy uzyskamy dostęp do technologii wojskowych. Dzięki stworzeniu terenu ćwiczebnego zwiększymy dyscyplinę armii o 33%. Dyscyplina polepsza szacowany czas przemarszu, dzięki czemu armia szybciej przemieszcza się do sąsiednich wiosek. To może poważnie obrócić losy bitwy.
Osiągnij poziom 7 dla budynku Koszary
500 x Drewno
500 x Glina
500 x Żelazo
2
Lepsza wiara
Ulepszenie piedestału pozwoli tej postaci na efektywniejsze wypełnianie rozkazów. Ci, którzy kroczą ze mną, zostaną poderwani wiarą i szybciej przemieszczą się przez twe tereny. Jestem tu, by ci służyć, Władco.
Osiągnij poziom 2 dla budynku Piedestał
Natychmiastowe Wezwanie Rycerza
3
Za murem
Proszę, aby w wolnej chwili Wasza Ekscelencja spojrzała na nasze raporty na temat muru obronnego. Tu wyświetlana jest aktualna premia do obrony uzyskana dzięki murowi obronnemu, jak również szacowana obrona po rozbudowaniu go do następnego poziomu. Mur obronny jest pierwszą linią obrony naszej wspaniałej wioski – sugeruję, by utrzymywać go w nienagannym stanie.
Osiągnij poziom 4 dla budynku Mur obronny
600 x Glina
4
Najlepszą obroną jest atak
Dowódco, nasze jednostki ofensywne powinny być na polu bitwy, grabiąc i łupiąc, podczas gdy jednostki defensywne powinny zostać za murem obronnym, aby bronić wioski. Jeśli wróg zaatakuje nasze miasto, gdy będą w nim stacjonować jednostki ofensywne, możemy narazić się na ogromne straty.
Wyślij 10 ataków zawierających co najmniej 30 Prowiantu
5 Mistrz ‎‎‎‎Łupu
Wybierz język