Quests

Quests

Wróć

Błękitna krew

Część
Nazwa
Opis
Zapotrzebowanie
Nagroda
1
Kolumny wsparcia
Dodatkowa część naszego ratusza przeznaczona dla szlachty stymuluje postęp i rozwój. Stworzyłem plany budowy akademii – dzięki niej będziemy mogli bić monety i wysyłać szlachciców do innych wiosek, by opowiadali o naszych walorach.
Osiągnij poziom 20 dla budynku Ratusz
Redukcja kosztów budowy
2
Akademia
Lepianki i chałupy są dobre dla plebsu, ale damy i panowie szlachta potrzebują czegoś więcej. Akademia zapewni adekwatne kwatery dla szlachetnie urodzonych i jednocześnie pozwoli na stworzenie naszej własnej waluty.
Osiągnij poziom 1 dla budynku Akademia
10.000 x Drewno
10.000 x Glina
10.000 x Żelazo
3
Bij Monety
Te monety – ze wspaniałym wizerunkiem Waszej Ekscelencji – niedługo zaczną krążyć po całej prowincji. Musimy zacząć ich produkcję i przekonać szlachtę, aby korzystała z nich w trakcie negocjacji. Gdy już mamy wzór, każda z wiosek będzie w stanie bić własne monety. Niedługo będziemy mieć świetnie prosperującą gospodarkę.
Wybij monetę
10.000 x Drewno
10.000 x Glina
10.000 x Żelazo
4
Szlachcic
Ekscelencjo, pozwólcie, że dołączę do najbliższego najazdu na wioskę wroga. Przekonam lud, aby wsparł waszą sprawę. Wybuchną zamieszki, a lud okrzyknie Ekscelencję prawdziwym władcą tych ziem. Wyrzekną się swych władców i zegną przed Ekscelencją swe kolana.
Posiadaj jednego Szlachcica
2 Oszust
Wybierz język