Quests

Quests

Naspäť

Vojenská sila

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Cvičisko
Čím viac rozšíriš kasárne, tým lepší budeš mať prístup k vojenským výskumom. Pomocou cvičiska môžeš zvýšiť disciplínu svojej armády o 33%. Disciplína zvyšuje odhad príchodu tvojej armády, čo ti umožní posielať tvojej jednotky s väčšou presnosťou. Toto ti dokáže veľmi pomôcť.
Dosiahni úroveň 7 pre budovu Kasárne
500 x Drevo
500 x Hlina
500 x Železo
2
Vylepšená viera
Vylepšenie sochy mi umožní efektívnejšie vykonávať tvoje rozkazy. Tí, ktorí kráčajú vedľa mňa, by mali byť posilnení vierou a budeme sa rýchlo pohybovať krajinou.  Som tu, aby som vám slúžil, pane.
Dosiahni úroveň 2 pre budovu Socha
Okamžité naverbovanie Paladina
3
Za hradbami
Keď bude mať pán čas, pozri sa prosím na hlásenia, ktoré sme vyvesili na hradby. Môžeš tu vidieť bonus aktuálnej ochrany, akú hradby momentálne poskytujú, a odhadovanú úroveň ochrany, ak ju vylepšíš na ďalšiu úroveň. Tvoje hradby tvoria prvú obrannú líniu na ochranu tvojej skvelej dediny, navrhujem, aby sme ich vždy mali v najlepšom možnom stave.
Dosiahni úroveň 4 pre budovu Hradby
600 x Hlina
4
Najlepšia obrana je útok
Veliteľ, dôležité je udržiavať naše útočné jednotky vonku na bojovom poli, pri rabovaní a plienení, kým obranné jednotky zostávajú za hradbami, aby chránili tvoju dedinu. Keď nepriateľ zaútočí na dedinu, kým sú tu umiestnené len naše útočné jednotky, riskujeme veľké straty na životoch.
Vybojuj 10 bojov s aspoň 30 zásobami jedla
5 Majstri koristi
Výber jazyka