Başarılar

Başarılar

Geri

Genel Bilgi

Başarılar, bir oyuncunun oyun boyunca hünerlerini ve dönüm noktalarını gösterme yoludur.Başarılar


Başarılar, Tribal Wars 2'deki performans ve büyümenizle ölçülür. Başarılar oyunun farklı alanlarında bulunabilir. Her başarı, oyuncuların profillerinde görülebilecek şekilde çeşitli "Başarı puanı" verir.

Belli bir  seviyeye ulaşmak, pazarı çok defa kullanmak ya da belli sayıda kaynak yağmalamak gibi farklı kriterleri karşılamanız durumunda oyun tarafından başarı ile ödüllendirilirsiniz.


Genel Bakış


Genel bakış sayfası, var olan her başarı kategorisindeki mevcut ilerlemeyi gösterir. Kaç puanınız olduğunu ve azami puan sayısını gösterir. Bir kategoriye bastığınızda o kategoriye yönlendirilirsiniz.


Son BaşarılarBu kısım son 5 başarınızı gösterir. Bir kategoriye bastığınızda gelişiminizi gösteren o kategoriye yönlendirilirsiniz.


Başarıları karşılaştırmak


Kendi başarılarınızı diğer oyuncuların başarılarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bunu bir oyuncunun profiline gidip karşılaştıra basarak yapabilirsiniz. Bu ekranın üstünde solda kendinizin ve sağda seçtiğiniz oyuncunun oyuncu profili altında, başarı puanlarını, oyuncu puanlarını, köyleri, haşat puanları ve güncel başarıları görebilirsiniz. 

Karşılaştırma kısmında, diğer oyuncunun başarılarını sizin başarılarınızla karşılaştırabildiğiniz genel bir bakış elde edersiniz.

Dil seç