Görevler

Görevler

Geri

Daha Fazla Kaynak

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Bina kuyruğu
Binalarımızın her birinin onu ne kadar geliştirebileceğimiz konusunda bir sınırı vardır. Sonunda sadece bir köye sahip olmak büyüyen ordumuzu sürdürmek için yeterli olmayacak, ancak şimdilik bu köy iyi durumda olacak. Artık sıranızda bulunan bir binayı geliştirmek istemiyorsanız, üretimi iptal edebilir ve yatırım yapılan kaynakların 90%;ını geri alabiliriz. Gelecekteki projeler için yeterli odun elde edebilmemiz için Ahşap Kampımızı geliştirmeye devam etmenizi öneriyorum.
Kereste Kampı Seviye 3'e ulaş
300 x Odun
2
Kil Ocağını derinleştirmek
Bir binayı yükselterek ne kadar kaynak kazanabileceğimizi kolayca hesaplayabiliriz, tek yapman gereken kaynak binasının menüsüne göz atarak senin için topladığım bilgileri incelemek. Görebileceğin üzere Kil Ocaklarımız daha fazla kil üretiyor, bilgi raporlarımda yükselttiğinde ne kadar daha fazla kil alabileceğini görebilirsin.
Kil Ocağı Seviye 3'e ulaş
400 x Kil
3
Daha fazla maden ve zaman çizelgesi
Ekranın altında efendimin zaman çizelgesini görmesine olanak tanıyan altın bir ok olmalı. Bu sayede hangi binaların tamamlanmak üzere işaretlendiğini görebilirsin. Demir Madenini yükselterek zaman çizelgesini kullanıp tamamlanacağı zamanı görmeni öneririm.
Demir Madeni Seviye 3'e ulaş
400 x Demir
Dil seç