Görevler

Görevler

Geri

Askeriye Efendisi

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Ordular Efendisi
Bütçemizi hangi birimlere ayıracağımız Efendimize kalmış. Büyüyen ordumuzla birlikler daha fazla Odun, Kil, Demir ve Erzak gerektiriyor, ancak bunların tümü kendine göre faydalıdır. Hangilerini istihdam edeceğini bilge aklına bırakıyorum.
Kışla bina seviyesi 18'e ulaş
3 İnşa Maliyeti Azaltma
2
Silah Efendisi
Kışlamızı genişleterek bir mühendislik bölümü açmak gerçekten kuşatma silahlarını daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Matematikle arası iyi olan askerlerimizle Sapanlarımız asla ıskalamaz!
En az 400 Erzaklı birimlerini istihdamını bitir
5.000 x Odun
5.000 x Kil
5.000 x Demir
3
İstihdam Efendisi
Kaynak Müdürü her zaman kemerleri sıkmamızı istiyor fakat beş parasız savaş kazanıldığı nerede görülmüş! Hadi, elimizden geldiği kadar çok sayıda cesur genç adamları istihdam edelim!
En az 1000 Erzaklı birim sahibi ol
Günlük Birim Anlaşması
4
Saldırı Efendisi
Bu görkemli bölgedeki toprakları tek bir bayrak altında birleştirecek olan bizleriz! Topraklarındaki zenginlikleri yağmalarken gücümüzü bir sınayalım! Komutanımız için!!
En az 60 erzak ile 30 savaşa katıl
5 Üstat
5 Sıhhiyeci
5 Ganimetin Efendisi
5
Daha uzun duvarlar
Şehir boyunca bir duvar inşa ettik ancak toprakların büyüdükçe bazı kısımlar açık kalıyor. Yeni tarlalarını ve küçük evleri korumak için duvara yeni eklentiler yapmayı öneriyorum. Ne kadar fazla savunma inşa edersek düşmanlar kapımızı çaldığında o kadar az zayiat veririz.
Duvar bina seviyesi 10'a ulaş
2.000 x Kil
Dil seç