Tabela Wyników

Tabela Wyników

Wróć

Co to jest Ranking wszechczasów?

Ranking wszechczasów jest rankingiem wieczystym wszystkich osiągnięć trofeów, medali, siły armii oraz odznaczenia. 

Ranking wszechczasów trofeów

Wszystkie trofea, które zdobyłeś od początku w walkach PvP są podsumowane i przedstawione w tym rankingu, niezależenie od sezonów. 

Walki PvP zostaną odblokowane kiedy wyzwolisz Bramę Wojny. Musisz mieć 5 poziom dowódcy, by odblokować PvP. 


Ranking wszechczasów medali

Medale otrzymujesz w czasie sezonów PvP. Zależnie od podziału na koniec sezonu możesz otrzymać 10 medali różnego typu. Różne wartości w kolejności: Brązowy, Srebrny, Złoty, Platynowy, Diamentowy i Medal Gwiazdy. 

Tylko pierwsze 3 najlepszych graczy dowolnego sezonu otrzyma 3 najcenniejsze typy medali. Gracze w tym rankingu są posortowani wg największej ilości Medali Gwiazdy, potem Diamentowy a na końcu Platynowy. Także nie będzie miało znaczenia, że masz więcej Diamentowych medali od gracza stojącego w rankingu wyżej, ponieważ ten gracz ma co najmniej o jeden więcej Medal Gwiazdy od ciebie.


Ranking wszechczasów siły armii

Ten ranking reprezentuje całkowitą siłę twojej armii wszystkich regimentów. Siła armii wzrasta kiedy udoskonalasz twoje regimenty poprzez zdobywanie doświadczenia, osiąganie kolejnych gwiazdek i ulepszenia.  

  

Ranking wszechczasów odznak

Kiedy pokonujesz wyzwania na Wyspie Zbójców, w nagrodę możesz otrzymać Brązową, Srebrną i Złotą Odznakę. Ten ranking odzwierciedla całkowitą liczbę odznak jakie zdobyłeś.

Wybierz język