09. Pomoc Techniczna

09. Pomoc Techniczna

09. Pomoc Techniczna

Mam problemy z płatnością. Jak mogę je rozwiązać?

Android

Jeśli zakupiłeś diamenty, pakiet lub każdy inny przedmiot w Warlords of Aternum przez usługi Google Play, lecz nie otrzymałeś niczego, otwórz w aplikacji ponownie okno zakupów.

Jeśli to nie rozwiązało problemu. zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. By to zrobić wymuś zatrzymanie Warlords of Aternum w urządzeniu przez opcje Ustawienia -> Aplikacje.


Jeśli wyłączenie Warlords of Aternum nie pomogło, proszę skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Możesz to zrobić wchodząc do menu ustawienia w grze Stuknij przycisk wsparcie techniczne. Kiedy założysz zgłoszenie proszę załącz do niego zrzut ekranu z dowodem zakupu w Google Play.

Możesz także zalogować się do konta  Google Play, by zobaczyć listę twoich zakupów na koncie. 


Notka:  Bez numeru zamówienia, nie będzie możliwe rozwiązanie problemu. 


Każda transakcja Warlords of Aternum przechodzi przez Google Play. Zatem musisz się skontaktować z Google w przypadku problemów typu odrzucenie płatności lub błędne konto, jeśli próbujesz dokonać zakupu w aplikacji.    

Więcej informacji znajdziesz tu.


iOS

Jeśli zakupiłeś diamenty, pakiet lub każdy inny przedmiot w Warlords of Aternum, lecz nie otrzymałeś niczego, otwórz w aplikacji ponownie okno zakupów.

Jeśli to nie rozwiązało problemu. zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. 

Jak to zrobić prawidłowo w iOS 7 i wyższym: 

  1. Wciśnij dwukrotnie przycisk Home, Zobaczysz małe okna aktywnych aplikacji.
  2. Przesuń na prawo, by wyszukać aplikację do zamknięcia
  3. Przesuń do góry aplikację którą chcesz zamknąć. 

Jeśli restart Warlords of Aternum nie pomógł, proszę skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Możesz to zrobić wchodząc do menu ustawienia w grze Stuknij przycisk wsparcie techniczne. Kiedy założysz zgłoszenie proszę załącz do niego zrzut ekranu z dowodem zakupu w iTunes. Jak sprawdzić swój zakup w historii tu.

Każda transakcja Warlords of Aternum przechodzi przez iTunes. Zatem musisz się skontaktować z dostawcą w przypadku problemów typu odrzucenie płatności lub błędne konto, jeśli próbujesz dokonać zakupu w aplikacji.    

Więcej informacji znajdziesz tu.