Wyspa Zbójców

Wyspa Zbójców

Wróć

Co to jest Wyspa Zbójców?

Wyspa Zbójców jest zlokalizowana na ocenianie na wschód od Dewport. Jest domem plądrujących zbójców, którzy od czasu do czasu atakują twoje regiony. Możesz zaatakować Zbójców w celu odbicia plądrowanych ziem. 

99 wyzwań czeka na ciebie! Każde wyzwanie oferuje trzy indywidualne bitwy. Poziom trudności wzrasta wraz z każdym wyzwaniem. W ostatniej bitwie każdego wyzwania czeka na ciebie Jerrika, z którą musisz się zmierzyć. Jest przywódcą zbójców i pozsiada specjalną umiejętność podwójnego strzału, dzięki czemu może zaatakować dwie jednostki w czasie jednej tury. 

W zależności od tego jak jak ci poszło w każdym wyzwaniu za bitwę otrzymasz brązową, srebrną lub złotą odznakę wraz ze stosownymi nagrodami. Jeśli utknąłeś w którymś z wyzwań zawsze możesz od niego wrócić jak twoja armia będzie silniejsza. 

Od momentu rozpoczęcia ataku masz 3 godziny na wykonanie całego wyzwania, po czym następuje 21 godzin przerwy zanim będziesz mógł zaatakować ponownie. Każdy atak w zależności od poziomu kosztuje określoną ilość złota jednak zyski z wykonanego zadania są o wiele wyższe! 

Nagrody:

  • Za pierwsze dwie bitwy w wyzwaniu otrzymasz klasyczne nagrody podobne do tych otrzymywanych przy zwykłych bitwach: Złoto i ulepszenia. 
  • W ostatniej bitwie każdego wyzwania poza złotem i ulepszeniami możesz otrzymać diamenty, odłamki Kuszników Ligii. Dodatkowo za każdą zdobytą odznakę otrzymasz wskazany odłamek regimentu, który wziął udział w ostatniej bitwie. 


Odznaki:

Za wykonane wyzwanie możesz otrzymać oznaki: 

  • Brązową: Pokonaj Jerrikę i jej wojska.
  • Srebrną: Pokonaj Jerrikę oraz osiągnij miażdżące zwycięstwo LUB nie strać żadnego regimentu. 
  • Złotą: Pokonaj Jerrikę oraz osiągnij miażdżące zwycięstwo ORAZ nie strać żadnego regimentu.

Nie martw się jeśli nie otrzymasz kompletu odznak. Zawsze będziesz mógł powtórzyć wyzwanie tak często aż zdobędziesz złoto srebro i brąz. 

Bitwy na wyspie odbywają się na unikatowym graficznie terenie. Dodatkowo znajdują się tam beczki oraz działa. Beczki są wyplenione materiałami wybuchowymi. Zaatakowane natychmiast wybuchają zadając obrażenia jednostkom dookoła nich. Nad beczkami mogą przemieszczać się tylko jednostki latające. Działa mają za zadanie odpierać ataki intruzów. Strzelają pociskami co 2 tury, które eksplodują zadając obrażenia odłamkami na 6 polach w odległości 2 heksagonów. To oznacza, że regimenty sąsiadujące z celem ataku są bezpieczne. Działa nie mają limitu zasięgu.