Bize Katılın

Bize Katılın

Sevgili Kral ve Kraliçeler,
Deneyimli bir Forge of Empires oyuncusu musunuz ve bilgilerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? Oyuncularımıza yardım etmekten hoşlanıyor musunuz? Oyun kurallarının uygulanmasını ve denetlenmesini sağlamak  ister misiniz ?
Cevabınız evet ise, aradığımız doğru kişi siz olabilirsiniz. Destek ekibi ekip çalışmasından, başkalarına yardım etmekten ve tabii ki Forge of Empires'tan hoşlanan hevesli gönüllüler arıyor!

Takımızda yer almak için lütfen varsa açık poziyonlarımıza ait formu, yoksa ilgilendiğiniz pozisyonu belirterek, Genel Başvuru Formumuzu doldurun. Lütfen en aşağıda belirtilen Başvuru Şartlarını dikkatle okuyun.

LÜTFEN FORM ALANINDAKİ İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ DOLDURUNUZ.
TR Forge of Empires Takımı

TR Forge of Empires Ekibinde farklı pozisyonlar bulunmaktadır:
 • Topluluk Yöneticisi
 • Takım Lideri
 • Oyun Moderatörleri : Oyun ve Destek Takımı bilgi ve tecrübesine bağlı olarak Oyun Operatörü, Süper Oyun Operatörü, Oyun Yöneticisi olarak kategorileri vardır.
 • Forum Moderatörleri
 • Çevirmen ve Wiki Yöneticisi
Forge of Empires Ekibi, en sevdikleri oyunu desteklemeyi seven kendini adamış oyuncuların geniş bir karışımından oluşuyor! Ekip, farklı projelerde yer almak isteyenlerin bunu yapmasına ve hatta konfor alanlarının dışına çıkmasına izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. Seçim onlarındır.

 Topluluk Yöneticisi
Almanya´da bulunan oyun şirketinin Türkiye sorumlusudur. Oyun şirketi ile doğrudan bağlantısı vardır. TR takımının şirket ile ilgili konularda iletişim kurmasını sağlar.


 Takım Lideri
Topluluk Yöneticisine bağlı olarak çalışır, Topluluk Yöneticsinden sonra Forge of Empires takımının en üst düzey yetkilisidir. Kuralların konulması, geliştirilip değiştirilmesi ile ilgilenir. Yeni operatörlerin takıma alınması ve eğitilmesinden sorumludur. Sorunlar için ulaşılması gereken en üst mercidir. 


 Oyun Yöneticisi (admin)
Oyun yöneticileri üst düzey yetkililer olup oyundaki ve forumdaki en yetkili kişilerdir. Yeni operatörleri eğitmek, çalışmalarını takip etmek ve denetlemek görevleri arasındadır. Oyun ile ilgili sorunları tespit ederek gerekli yerlere iletirler.. Oyun ve Forum ceza ve itiraz sistemlerinde son karar verme yetkisine sahiptirler. Bütün dünyalardan ve tüm forumdan sorumludurlar. Takim Lideri´ne bağlı olarak görev yapmaktadırlar.


 Süper Oyun Operatörü
Süper Oyun Operatörler oyunda birden fazla dünyada ve forum genelinde yetki sahibi olan operatörlerdir. Operatörleri eğitmek, çalışmalarını takip etmek ve denetlemek görevleri arasındadır. Görevli oldukları dünyalarda oyunculardan gelen destek talebi ve şikayetleri incelemek ve sorunları gidermek amacı ile görevlendirilmişlerdir. Tüm forum bölümlerinde yetkilidirler ve forum genelinde düzeni sağlamak sorumlulukları arasındadır.


 Oyun Operatörü
Yetkili oldukları dünyalardan sorumlu olup oyunculardan gelen destek talebi ve şikayetleri incelemek ve sorunları gidermek amacı ile görevlendirilmişlerdir. Etkinlikleri takip etmek ve yardımcı olmak da görevleri arasında yer almaktadır.


 Forum Moderatörü
Forum genel yapısından sorumludur. Forumun işleyişi, yeni bölümlerin açılışı ve forum hatalarını giderilmesi, forum genelinde düzeni sağlamak görevleri arasında yer alır.
Forum duyurularının hazırlanması, forum etkinliklerinin hazırlanması, hayata geçirilmesi ve takibi öncelikli sorumluluğudur. 


 Çevirmen ve Wiki Yöneticisi
 Oyunumuz içindeki tercümelere yardımcı olmak ve wiki sayfalarını düzenlemek başlıca görevleri arasındadır


Başvuru Şartları
Takım ruhu ve yardım etmenin mutluluğunu hissetmek istiyorsanız, FoE Destek Takımında, hiçbir getirisi olmadan tamamen gönüllü olarak, oyuncularımıza yardım etmeyi ve oyunun gelişimi için katkıda bulunmayı istiyorsanız, zaman kaybetmeden sizleri bekliyoruz. Başvuru yapmadan önce lütfen şartlarımızı inceleyin.

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • İyi derecede oyun bilgisine sahip olmak (Çağlar, Kıta Savaşları, Lonca Savaşları, LSA, Kültürel Yerleşim, Devasa Bina, Etkinlikler vs.),
 • Herhangi bir İnnogames oyununda ağır ceza almamış olmak,
 • Daha önce takıma girmiş ve takımdan gönderilmemiş olmak,
 • Aktif şekilde göreve PC başında yeterli zamanı ayırabilmek,
 • En az orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak (Çevirmen pozisyonu için çok iyi düzey),
 • Çevirmen ve Wiki Yönecitisi poziyonu için HTML bilgisi artıdır

Yapılan başvurular, sizin isteğinize bağlı olarak veri tabanımızda saklanmaktadır. Başvurunuzun uygun bulunması durumunda , yönetim ekibimiz sizlerle  iletişime geçecektir. Zoom veya Microsoft Team üzerinden görüşmeler yapılacaktır.