Bize Katılın

Bize Katılın


Kötülüklerin ilki ve en büyüğü, haksızlıkların cezasız kalmasıdır." - PLATO

Ortaçağın adaletinden asla kaçamazsınız! Bizler bu adaleti sağlayanlar olarak her zaman hatırlanacağız. Bu nedenle sizi Klanlar Destek Ekibimize başvurmaya çağırıyoruz! Klanlar oyununda yeterli deneyime sahip misin? Bilgini paylaşmak mı istiyorsunuz? Topluluğa yardım etmekten hoşlanıyor musunuz? Cevabın "Evet" ise, aradığımız doğru kişi sen olabilirsin. Unutma; "Birlikten güç doğar"!

Destek Ekibi her zaman ekip çalışmasından, başkalarına yardım etmekten ve tabii ki Klanlardan hoşlanan Lord ve Leydilerini arıyor!BİZ KİMİZ?Klanlar Destek Ekibi içerisinde hepimizin sahip olduğu temel roller vardır. Biz tutkusu olan oyunu desteklemeyi seven, oyuna kendini adamış geniş bir çeşitlilikten oluşuyoruz. Ekibimiz farklı rollerde yer almak isteyenlerin bunu yapmasına izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. Seçim sizindir!

Ancak tecrübelerimize ses verin! Yeteneğinizi en iyi kullanabileceğiniz rolü bulmanız için size yardımcı olacağız. Ekibimizin bir parçası olarak size harika fırsatlar sunuyoruz.NASIL ÇALIŞIYORUZ?


Esnek çalışma saatlerini her zaman destekliyoruz ve bunu mümkün kılacak araçlar ile çalışmamıza güç katıyoruz. Ayrıca mobil cihazlara uygun bu araçlar sizi özgür kılıyor. Nerede olursak olalım, farklı zaman dilimleri, farklı şehirler, farklı ülkeler gücümüzü etkileyemez. Takım olmanın gücüne ve birlikte doğru şekilde çalıştığımızda ortaya çıkan sihre inanıyoruz.

EMPATİ
 NEZAKET
DAYANIŞMA
SORUMLULUK
 TUTKU


Bunlar şirketimizin bağlı olduğu temel değerler! Bizde bunlar doğrultusunda çalışıyoruz. Nerede olursanız olun Destek Ekibimize daha fazla şey katabilmeniz için yardımcı oluyoruz.