Problemy Techniczne

Problemy Techniczne

Wróć

Moja gra wygląda jakby się sama zrestartowała - straciłem cały postęp. Jak odzyskać moją starą grę?

Konto gry nie jest nigdy kasowanie ani resetowane, jeśli było aktywne w ciągu ostatnich 30 dni. Czasami może się jednak zdarzyć, że konto wygląda na zresetowane lub nie można go znaleźć, co może mieć następujące przyczyny:

  • Gdy wpiszesz www.elvenar.com/ w pasek adresu przeglądarki, jesteś automatycznie przenoszony na serwer, na którym strona wierzy, że powinieneś się znajdować, na podstawie Twojej lokalizacji. Gdy przejdziesz na stronę główną, na górze ekranu zobaczysz małą flagę. Oznacza ona serwer, który odwiedzasz. Niektóre języki mają więcej niż jeden serwer (przykładowo USA, międzynarodowy i beta są anglojezyczne), upewnij się więc, że jesteś we właściwym miejscu lub wybierz odpowiednią flagę z listy. 
  • Niektóre wersje językowe mają kilka światów gry (np. Arendyll  i Winyandor). Upewnij się proszę, że logujesz się na właściwy świat, na którym grałeś wcześniej.
  • Innym powodem może być nieaktywność. Jeśli nie grałeś przez ostatnie 30 dni, Twoje konto(a) mogły zostać usunięte ze świata gry.

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć swojego konta nasz zespół obsługi gry powinien Ci pomóc. Skontaktuj się z nami! Kliknij na przycisk 'Kontakt z nami' w prawym górnym rogu tej strony, aby utworzyć wiadomość i wysłać ją do nas. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.  

Wybierz język