Kotlík

Kotlík

Naspäť

Kotlík: Čo sú predmety Kotlíka a kde ich použiť?

Na úspešné varenie elixíru je potrebné vziať do úvahy niekoľko aspektov:


Ingrediencie- Tie sú špecifické pre Kotík. Môžete si vybrať dvanásť rôznych ingrediencií, z ktorých osem si môžete kúpiť za čarodejnícke body a štyri za diamanty. Tie ingrediencie, ktoré sú dostupné pre diamanty alebo čarodejnícke body, sa menia každý týždeň. Každá zložka má s ňou spojený iný účinok; ak si ho kúpite s čarodejníckymi bodmi, jeho cena sa zvýši. Ak si ich však kúpite s diamantmi, ich cena bude vždy rovnaká.Čarodejnícke body– Tieto body sa používajú na nákup ingrediencií a na zlepšenie účinkov elixírov (študijná fáza). Každú nedeľu dostanete množstvo čarodejníckych bodov na základe vášho pokroku vo výskume a v sobotu stratíte všetky nevyužité čarodejnícke body.

Odrážajú skúsenosti čarodejnice, ktorá rastie s každou odomknutou technológiouTrofejové poháre
- Trofejové poháre sa používajú na vypitie vášho elixíru a spustenie jeho účinkov. Každý týždeň dostanete aspoň 1 pohár trofeje a ak sa zúčastníte turnajov, môžete získať maximálne 4 poháre trofejí za turnaj.Diplomy z výskumu
– Diplomy z výskumu sú to, čo dostanete, keď preskúmate všetky technológie v kapitole. S väčším počtom výskumných diplomov sa počet možných efektov, ktoré môžete použiť, zvýši. Takže čím ďalej ste v hre, tým silnejšie môžu byť vaše elixíry!

Fragmenty kúziel – Pomocou Fragmentov kúziel môžete zlepšiť svoju kritickú šancu, čo je šanca na zosilnenie spusteného efektu.
Výber jazyka