Mesto

Rozšírenie mesta: Ako môžem získať viac rozšírení?

Ďalšie rozšírenia pre vaše mesto môžete získať jedným z týchto štyroch spôsobov:

Výskum rozšírenia

Technológiu „Rozšírenie mesta“ môžete skúmať v ponuke Výskumu. Takto získané rozšírenia vyžadujú, aby bola technológia odomknutá vo výskume a potom bude vyžadovať mince (alebo voliteľne diamanty) na umiestnenie vo vašom meste. Ak vám hra povie, že máte k dispozícii 'Výskúmané rozšírenia', ale tlačidlo na ich umiestnenie je sivé v menu Budovy, najčastejšou príčinou je, že vám chýbajú mince na ich umiestnenie. Jednoducho zbierať ďalšie mince, aby ste si moholi dovoliť poplatok. Ďalšie rozšírenia tohto typu sa pridávajú prostredníctvom nových kapitol.

Rozšírenie z provincií

Keď dokončujete provincie na mape sveta, môžete tiež pracovať smerom k odomknutiu ďalších rozšírení mesta. Keď ich odomknete, môžete ich umiestniť do svojho mesta prostredníctvom ponuky Budovy. Pre tento typ rozšírenia nie sú potrebné žiadne dodatočné náklady. Môžete získať celkom 62 rozšírení týmto spôsobom, ktorý maximalizuje, akonáhle sa vám podarilo dokončiť 500 provincií na mape sveta.


Prémiové rozšírenia

Pre tých, ktorí potrebujú ešte viac miesta, je tu aj možnosť zakúpenia ďalších rozšírení pomocou diamantov. Ďalšie rozšírenia tohto typu sa pridávajú prostredníctvom nových kapitol.


Bonus Prémiové rozšírenie

Niektoré balíky, ktoré by mohli byť dostupné na kúpu, zahŕňajú Bonus Prémiové rozšírenie, ktorý môžete použiť na umiestnenie Prémiového rozšírenia vo vašom meste. Pomocou tohto bonusu vám ponúkneme bezplatné prémiové rozšírenie. Poznámka: keď používate tento bonus, vaše množstvo dostupných prémiových rozšírení sa zníži o 1 pre každé použitie. Cena za ďalšie prémiové rozšírenie sa nezvýši použitím tohto bonusu.

Pre viac informácií o Rozšíreniach si pozrite našu wiki.

Výber jazyka