Etkinlikler

Etkinlikler

Etkinlikler

Etkinlik Bültenini neden almadım?

Etkinlik Bültenini almadıysanız, bunun çeşitli nedenleri olabilir. Sebebi ne olursa olsun haber bülteninin yeniden gönderilmesi maalesef mümkün değildir. Ayrıca Etkinlik hediyelerini de manuel olarak verememekteyiz, ancak posta size gönderildiyse, postayı kurtarmanız halinde ödülü talep edebilirsiniz. Bazı olası nedenlerin neler olabileceğini ve her durumda ne yapabileceğinizi aşağıda görebilirsiniz.

E-posta adresiniz doğrulanmadı
Sistemimizdeki e-posta adresinizi doğrulamadıysanız, haber bültenini almak için listede olmayacaksınız. E-posta adresinizi, oyun içerisinden ayarlar menüsünden doğrulayabilirsiniz.

Haber bülteni göndermemize izin vermediniz
Oyunun ayarlarında, Seçeneklerde bulabileceğiniz Veri Kullanımı Seçenekleri penceresi aracılığıyla bültenlerimizi almayı seçebilir veya listeden çıkabilirsiniz. Bültenleri almak istiyorsanız, lütfen onları size göndermemize izin verdiğinizden emin olun.

Kısa bir süre önce e-posta adresinizi değiştirdiniz
E-posta adresinizi yakın zamanda değiştirdiyseniz, haber bülteninin eski e-posta adresine gönderilmesi mümkündür. Bu nedenle, lütfen eski e-posta hesabınızın gelen kutusunu da kontrol edin.

Bülten aboneliğinden çıktınız
Genel olarak bizden gelen bülten aboneliklerinden çıktıysanız, yani InnoGames'in herhangi bir oyunundan gelen bülteninde yer alan abonelikten çıkma bağlantısını kullandıysanız, bu bizden haber almak istemediğiniz anlamına gelir ve bu nedenle başka bülten almazsınız. Bu durumda, yeniden abonelik yapmak şu anda mümkün değil ve Veri Kullanım Seçenekleri ayarlarınızdan bağımsız olarak haber bültenleri almayacağınız anlamına gelir. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

E-posta spam klasörüne gönderildi
Bülten, e-posta sağlayıcınız tarafından spam olarak işaretlenmiş ve bu nedenle gelen kutusundan spam klasörüne taşınmış olabilir. Lütfen kontrol edin. Bazı ender durumlarda, haber bülteni engellenmiş olabilir ve sonuç olarak e-posta size ulaşmaz.

Gelen kutunuz dolu ve daha fazla e-posta alamıyor. 
Çoğu e-posta sağlayıcı gelen kutunuz için sınırlı bir alan sunar. Sınıra ulaştıysanız, daha fazla e-posta alamayabilirsiniz. Lütfen gelen kutunuzda yeterli boş alan olup olmadığını kontrol edin.

E-posta hesabınız etkin değil olarak ayarlandı
E-posta hesabınıza düzenli olarak giriş yapmadıysanız, etkin değil olarak ayarlanmış veya e-posta sağlayıcınız tarafından devre dışı bırakılmış olabilir. Bu durumda haber bültenini almak mümkün olmayacaktır.