Diamanty, Balíčky a Akcie

Diamanty, Balíčky a Akcie

Naspäť

Android - Objednal som si produkt, ale nič som neobdržal. Čo môžem spraviť?

GOOGLE PLAY

Je nám ľúto, že máte problémy s nákupom. Vo vzácnych prípadoch sa pri nákupe cez mobilné zariadenie nanešťastie môže udiať, že nedostanete to, čo ste si zakúpili. Toto môže byť napríklad kvôli stratenému alebo nestabilnému internetovému pripojeniu vášho mobilného zariadenia počas platobného procesu. Ale nebojte sa, my vám pomôžeme, aby ste dostali to, čo ste si zakúpili.

Ak ste si zakúpili diamanty, balíček, alebo akýkoľvek ďalší nákup v aplikácii vo Forge of Empires cez Google Play, ale nič ste neobdržali, sú tu možnosti, ktoré môžete vykonať:

  1. Jednoducho opäť otvorte obchod v aplikácii; môžete potom dostať produkt
  2. Ak toto váš problém nevyriešilo, zatvorte aplikáciu a opäť ju spustite. Aby ste tak spravili, vynútťe si zastavenie GAME NAME cez vaše Nastavenia zariadenia > Správcu aplikácií.

Ak zatvorenie aplikácie Forge of Empires nepomohlo, prosím, kontakujte náš tím Hernej podpory. Môžete tak spraviť vo vašich herných nastaveniach. Ťuknite tam na tlačidlo pre Hernú podporu. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom.

Aby sme mohli zistiť stav vášho nákupu, budeme od vás potrebovať číslo objednávky (začína sa s GPA.**), ktoré môžete nájsť na vašom potvrdení o nákupe, ktoré ste obdržali na váš email od Google. Prosím, skopírujte GPA číslo, buď ako text alebo vo forme screenshotu (obrázku) a pripojte ho do vášho ticketu. Ak je to potrebné, viac o vašej histórii nákupov cez služby Google sa môžete dozvedieť, ak ťuknete na tento odkaz.
 
Poznámka: Bez čísla objednávky nie je možné vyhľadať alebo vrátiť späť žiadne položky.
 
Každá jedna transakcia vo Forge of Empires ide cez Google Play. Preto musíte kontaktovať priamo Google, ak u vás pretrvávajú problémy, ako sú napríklad zamietnuté platby, či neplatný účet, keď sa snažíte spraviť nákup v aplikácii.

Pre viac informácií, prosím, ťuknite tuto.


AMAZON APP

Ak ste si zakúpili diamanty, balíček, alebo akýkoľvek ďalší nákup v aplikácii vo Forge of Empires cez Amazon Appstore, ale nič ste neobdržali, prosím, kontaktujte našu Hernú podporu. Môžete tak spraviť vo vašich herných nastaveniach. Ťuknite tam na tlačidlo pre Hernú podporu. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom. Pri vytváraní vášho ticketu, prosím, poskytnite screenshot (obrázok) potvrdenia o nákupe, ktoré máte od Amazonu. Potvrdenie/faktúra bude vyzerať podobne tomuto:

Viac o tom, ako si môžete vyhľadať vašu históriu nákupov v Amazone, si môžete prečítať tuto.

SAMSUNG GALAXY STORE

Ak ste si zakúpili diamanty, balíček, alebo akýkoľvek ďalší nákup v aplikácii vo Forge of Empires cez Samsung Galaxy Store, ale nič ste neobdržali, prosím, kontaktujte našu Hernú podporu. Môžete tak spraviť vo vašich herných nastaveniach. Ťuknite tam na tlačidlo pre Hernú podporu. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom. Pri vytváraní vášho ticketu, prosím, poskytnite screenshot (obrázok) potvrdenia o nákupe, ktoré máte od Samsungu. Vaše potvrdenia môžete nájsť, ak prejdete do záložky My Page (Moja stránka) v Galaxy Store. Potvrdenie/faktúra bude vyzerať podobne tomuto:


Výber jazyka