Diamanty, Balíčky a Akcie

Diamanty, Balíčky a Akcie

Naspäť

Apple iOS - Objednal som si produkt, ale nič som neobdržal. Čo môžem spraviť?

Je nám ľúto, že máte problémy s nákupom. Vo vzácnych prípadoch sa pri nákupe cez mobilné zariadenie nanešťastie môže udiať, že nedostanete to, čo ste si zakúpili. Toto môže byť napríklad kvôli stratenému alebo nestabilnému internetovému pripojeniu vášho mobilného zariadenia počas platobného procesu. Ale nebojte sa, my vám pomôžeme, aby ste dostali to, čo ste si zakúpili.

Ak ste si zakúpili diamanty, balíček, alebo akýkoľvek ďalší nákup v aplikácii vo Forge of Empires, ale nič ste neobdržali, sú tu možnosti, ktoré môžete vykonať:

  1. Jednoducho opäť otvorte obchod v aplikácii; môžete potom dostať produkt
  2. Ak toto váš problém nevyriešilo, zatvorte aplikáciu a opäť ju spustite.

Takto môžete správne zatvoriť Forge of Empires v iOS 7 alebo vyššie:

  • Stlačte dvakrát tlačidlo Home. Uvidíte menšie náhľady vašich nedávno použitých aplikácií.
  • Prejdite po obrazovke prstom doprava a nájdite aplikáciu, ktorú chcete zatvoriť.
  • Prejdite prstom hore po náhľade aplikácie, aby ste ju zatvorili.

Ak reštartovanie aplikácie Forge of Empires nepomohlo, prosím, kontaktujte náš tím Hernej podpory. Môžete tak spraviť vo vašich herných nastaveniach. Ťuknite tam na tlačidlo pre Hernú podporu. Alebo môžete taktiež ťuknúť na tlačidlo pod týmto článkom. Pri vytváraní ticketu na hernú podporu, prosím, poskytnite screenshot (obrázok) potvrdenia o nákupe, ktoré máte od iTunes. Potvrdenie o nákupe bude vyzerať podobne tomuto:

O tom, ako si môžete pozrieť vašu iTunes nákupnú históriu, si môžete prečítať tuto.

Poznámka: Ak sa transakcia zobrazuje ako "Čaká sa", žiaľ, zatiaľ vám nemôžeme pomôcť a budeme musieť počkať, dokým spoločnosť Apple nespracuje nákup najprv na svojej strane.

Každá jedna transakcia vo Forge of Empires ide cez iTunes. Preto musíte kontaktovať priamo iTunes, ak u vás pretrvávajú problémy, ako sú napríklad zamietnuté platby, či neplatný účet, keď sa snažíte spraviť nákup v aplikácii.

 Pre viac informácií, prosím, ťuknite tuto.
Výber jazyka