Etkinlikler

Etkinlikler

Geri

Neden Etkinlik Bülteni almadım?

Eğer etkinlik bültenini almadıysanız, bunun değişik sebepleri olabilir. Sebep ne olursa olsun, bülteni tekrar göndermek mümkün değildir. Ayrıca etkinlik ödülünün de de manuel olarak gönderilmesi mümkün değildir, ancak e-posta size gönderildiyse, e-postayı bulduğunuz takdirde ödülünüzü isteyebilirsiniz.

 

E-posta adresiniz doğrulanmamış

Eğer sistemimize kayıtlı e-posta adresinizi doğrulamamışsanız, bülten alıcı listemize dahil olamazsınız. Oyun içerisindeki Ayarlar menüsünden e-posta adresinizi doğrulayabilirsiniz. Bu durum Facebook hesabınızla bağlantılı oyun hesabı açtığınızda ve sistem tarafından otomatik e-posta adresi atandığında ya da oyuna halen misafir oyuncu hesabıyla devam ettiğinizde de ortaya çıkabilir. 

Yakın zamanda e-posta adresinizi değiştirmişsiniz

Eğer yakın zamanda e-posta adresinizi değiştirmişseniz, oyun bülteninin eskie-postanıza gönderilmiş olma olasılığı vardır. Lütfen eski e-posta adresinizide kontrol ediniz. 

Bülten aboneliğinizi kaldırmışssınız

Eğer genel bülten aboneliğinizi sonladırmışsanız, bizden gelecek bir yazışmayı kabul etmediğiniz için, herhangi bir bülten almanız mümkün değildir.

E-posta istenmeyen klasörüne gönderildi

Bülten, e-posta sağlayıcınız tarafından spam olarak işaretlenmiş ve bu nedenle gelen kutusundan istenmeyen e-posta klasörüne taşınmış olabilir. Lütfen istenmeyen e-posta klasörünü de kontrol edin. Bazı nadir durumlarda haber bülteni engellenmiş ve sonuç olarak hiç gönderilememiş de olabilir.

 

Gelen Klasörünüzün limiti dolmuş, yeni e-posta alamıyorsunuz 

Çoğu e-posta sunucusu gelen kutunuz için sınırlı bir alan sunar. Sınıra ulaştıysanız, daha fazla e-posta alamayabilirsiniz. Lütfen gelen kutunuzda yeterli boş alan olup olmadığını kontrol edin.

 

E-posta hesabınız pasif duruma geçmiş

E-posta hesabınıza düzenli olarak giriş yapmadıysanız, hesabınız e-posta sağlayıcınız tarafından pasif duruma geçirilmiş veya tamamen devre dışı bırakılmış olabilir. Bu durumda bülteni almak mümkün olmayacaktır.