Yazı

Neden Etkinlik Bülteni almadım?

Eğer etkinlik bültenini almadıysanız, bunun değişik sebepleri olabilir. Sebep ne olursa olsun, bülteni tekrar göndermek mümkün değildir. Ayrıca etkinlik süresini de manüel olarak düzenleyemeyiz, ancak e-posta size gönderildiyse, e-postayı bulduğunuz takdirde ödülünüzü isteyebilirsiniz.

 

E-posta adresiniz doğrulanmamış

Eğer sistemimize kayıtlı e-posta adresinizi doğrulamamışsanız, bülten alıcı listemize dahil olamazsınız. Oyun içerisindeki Ayarlar menüsünden e-posta adresinizi doğrulayabilirsiniz. Bu durum Facebook hesabınızla bağlantılı oyun hesabı açtığınızda ve sistem tarafından otomatik e-posta adresi atandığında ya da oyuna halen misafir oyuncu hesabıyla devam ettiğinizde de ortaya çıkabilir. 

Yakınzamanda e-posta adresinizi değiştirmişsiniz

Eğer yakın zamanda e-posta adresinizi değiştirmişseniz, oyun bülteninin eskie-postanıza gönderilmiş olma olasılığı vardır. Lütfen eski e-posta adresinizide kontrol ediniz. 

Bülten aboneliğinizi kaldırmışssınız

Eğer genel bülten aboneliğinizi sonladırmışsanız, bizden gelecek bir yazışmayı kabul etmediğiniz için, herhangi bir bülten almanız mümkün değildir.

E-posta istenmeyen klasörüne gönderildi

Bülten, e-posta sağlayıcınız tarafından spam olarak işaretlenmiş ve bu nedenle gelen kutusundan istenmeyen e-posta klasörüne taşınmış olabilir. Lütfen istenmeyen e-posta klasörünü de kontrol edin. Bazı nadir durumlarda haber bülteni engellenmiş ve sonuç olarak hiç gönderilememiş de olabilir.

 

Gelen Klasörünüzün limiti dolmuş, yeni e-posta alamıyorsunuz 

Çoğu e-posta sunucusu gelen kutunuz için sınırlı bir alan sunar. Sınıra ulaştıysanız, daha fazla e-posta alamayabilirsiniz. Lütfen gelen kutunuzda yeterli boş alan olup olmadığını kontrol edin.

 

E-posta hesabınız pasif duruma geçmiş

E-posta hesabınıza düzenli olarak giriş yapmadıysanız, hesabınız e-posta sağlayıcınız tarafından pasif duruma geçirilmiş veya tamamen devre dışı bırakılmış olabilir. Bu durumda bülteni almak mümkün olmayacaktır.