Ürün, Teknoloji ve Oynanabilirlik

Ürün, Teknoloji ve Oynanabilirlik

Geri

Antikacı: Eşyalarımı nasıl satacağım?

Envanterinizden istenmeyen eşyaları seçin ve mağazasında kullanabileceğiniz Ticaret Paraları karşılığında onları Antikacıya satın. Daha değerli eşyalar, nadir bulunan Mücevher Taşları kazanma şansını da sağlar. Antikacınızla takas yapmak için daha fazla zaman ayırarak satışınızın gelirini artırabilir veya Ticaret Paraları ve Mücevher Taşlarınızı hızlıca kazanmak için daha düşük bir karşılığı kabul edebilirsiniz! Eşyalarınızı satmak için 2, 8 veya 24 saat arasından seçim yapmalısınız. Ayrıca elmas ile elde edeceğiniz geliri artırabilirsiniz!


Ticaret Paraları, Antikacıda eşyalarınızı satarak kazanabileceğiniz bir para birimidir. Bu paralar bu dükkanda alışveriş yapmak için kullanılabilir, hatta müzayedelerinden birinde teklif bile verebilirsiniz! Ticaret Paraları ayrıca elmas ile de satın alınabilir.
Mücevher Taşları, Antikacıda daha değerli ve nadir eşyaların satışından elde edebileceğiniz bir para birimidir. Mücevher Taşları daha sonra alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz . Mücevher Taşları açık artırmalarda kullanılamaz ve elmas ile satın alınamaz.


Satışa başlamak için, Antikacı çadırına ve sonrasında da ekranın sağındaki el simgesine tıklayın.

Satışa sunmak istediğiniz eşyayı seçmek için üstteki artı işaretine tıklayın. Satış işlemi tekrarlandıkça daha fazla slota sahip olabilirsiniz, yani bu özelliği ne kadar çok kullanırsanız, satışınız o kadar verimli olur.


Satmak istediğiniz eşyayı seçtikten sonra, kullanmak istediğiniz zamanlayıcıyı seçin ve ardından Takas Yap seçeneğini tıklayın. Takas İşlemine başlamadan önce satışınızdan kazanacağınız tahmini Ticaret Parası ve Mücevher Taşı değeri pencerenin sağ tarafında görülebilir. İşleme başladığınızda, eşyalarınız envanterinizden kaldırılacaktır. Fikrinizi değiştirirseniz, zamanlayıcının sonuna gelmeden iptal edebilirsiniz! Bu şekilde eşyalarınız envanterinize geri dönecektir, bu yüzden endişelenmeyin, fikrinizi değiştirirseniz (zaman hariç) hiçbir şey kaybetmezsiniz. Süreci hızlandırmak istiyorsanız, işlemi elmas yardımıyla anında tamamlayabilirsiniz!
Satışınızın sayacı çalışırken, şehrinizdeki Antika Satıcısının üzerinde bir zamanlayıcı görünecektir, bu da ilerlemesine göz kulak olmanıza yardımcı olur! Satış işlemi tamamlandıktan sonra Ticaret Paralarınızı ve Mücevher Taşlarınızı almak için topla düğmesine tıklayın!
Son olarak, envanterinizde, silme düğmesinin sizi doğrudan Antikacıya götüren bir düğme ile değiştirildiğini fark edeceksiniz. Bu, değiş tokuş edebileceğiniz değerli eşyaları yanlışlıkla silmenizi engellemek amaçlı yapılmıştır. Tabii ki, Silme seçeneği Forge Puan paketleri, parçalar gibi Antikacı aracılığıyla değiştirilemeyen ürünler için hala mevcuttur!