1. Základní tipy

1. Základní tipy

Zpět

Útočení na bestie

Útočení na bestie není snadný úkol. Ve skutečnosti se může stát jedním z těch náročnějších úkolů, kterým budete čelit!

Věnujte pozornost úrovni bestie. Na mapě můžete najít bestie s úrovní 1 až 20. Na každou bestii lze zaútočit až ve chvíli, kdy zabijete bestii, která bude mít o jednu nižší úroveň. Samozřejmě, čím vyšší je úroveň bestie, tím lepší budou odměny za její zabití.


Hledání cílů
Nejjednodušší způsob je při procházení mapy použít tlačítko "Lov" -Následně se vám zobrazí obrazovka s bestiemi, které jsou na vaší nejvyšší dosažené úrovni, stejně jako bestie o 1 úroveň nižší a o 1 úroveň vyšší.


Doporučená síla tažení
Chcete-li útok vyhrát, musí být síla útočícího tažení vyšší, než síla bestie, na kterou útočíte. Obrazovka nastavení tažení vás upozorní, pokud je vaše síla příliš nízká. Pokud však i přesto zaútočíte, riskujete velké ztráty.
Doporučujeme do útoku zahrnout i vašeho Strážce, který sám o sobě je dost silný na to, aby bestii porazil. Společně s ním můžete poslat jen jednu jednotku a tím omezit své ztráty na nulu.


Zabíjení bestií
Pokud se vám podaří bestii zabít, získáte za to odměnu. Na místě, kde bestie zemře, se při troše štěstí může objevit kaple.


Kaple
Kaple jsou jedinečná místa, kde můžete sbírat elixír. Kaple se objeví na mapě po zabití bestie (neobjeví se vždy, ale šance tam vždy je):

Čím vyšší je úroveň bestie, tím více se bude kaple obsahovat elixíru. Chcete-li elixír z kaple získat, budete tam muset poslat vaše vojenké jednotky společně se Strážcem stejného druhu, jako byla bestie, která byla v daném místě zabita.

Nemáte-li k dispozici potřebného Strážce, měli byste o kapli říct ostatním členům aliance. Pokud se totiž podaří kapli vyprázdnit členovi vaší aliance, obdrží všichni její členové dárek.

Obsazovat můžete také kaple, jejichž vytvoření zajistili i jiní hráči, ale mějte na paměti, že někteří z nich si mohou kaple nárokovat a vy se tak připravte na případné útočné reakce.