3. Wydarzenia

3. Wydarzenia

Wróć

Wydarzenie Boskie Próby


Witaj, śmiertelniku!

Bogowie postanowili rzucić Ci wyzwanie, abyś udowodnił, że jesteś godny ich boskich darów. Zmierz się z ich wyzwaniami w tym specjalnym krótkim wydarzeniu, a zostaniesz sowicie wynagrodzony.
Obejrzyj ten film i przeczytaj artykuł poniżej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym zupełnie nowym wydarzeniu!
Bogowie wymyślili różne wyzwania, aby sprawdzić Twoje umiejętności. Decyduj mądrze, które z nich zaakceptujesz.


Każde wyzwanie polega na zrobieniu czegoś w grze, np. zrekrutowaniu określonych jednostek, zbudowaniu budynków lub rzuceniu określonego zaklęcia. Sprawdź okno wyzwania, aby zapoznać się z opisem zadania. Za każde rozwiązane zadanie otrzymujesz nagrodę w postaci mocy i punktów wyzwania (PW)! Im trudniejsze jest wyzwanie, tym więcej punktów otrzymasz za jego rozwiązanie. Liczone są tylko rozpoczęte wyzwania.Każdego dnia otrzymasz 2 wyzwania dzienne. Aby otrzymać nagrody musisz je ukończyć w ciągu dnia. Jeśli chcesz, możesz zastąpić oba wyzwania nowymi, ale cena wymiany wzrośnie za każdym razem.


Oprócz codziennych wyzwań jest jeszcze 6 wyzwań bieżących. Na wykonanie każdego z tych zadań masz czas do końca wydarzenia. Po ukończeniu 3 bieżących wyzwań, możesz wymienić wszystkie 6 za darmo. Możesz też w każdej chwili wymienić je wszystkie, ale wtedy znów z rosnącą ceną.


Prawdziwym wyzwaniem jest zdobycie wszystkich 7 Nagród Głównych. Możesz je zdobyć tylko raz. Aby je odblokować, musisz zebrać odpowiednią ilość punktów wydarzenia Szukaj wyzwań, które są dla Ciebie możliwe do wykonania i równocześnie dają jak najwięcej punktów.


Pamiętaj, że możesz mieć aktywne tylko 2 zadania w tym samym czasie: dzienne wyzwanie i bieżące wyzwanie. Jeśli wyzwanie stanie się zbyt trudne, możesz złożyć niewielki hołd bogom płacąc drobną daninę i zmniejszyć wymagania zadania o 25%.


Uważaj, wydarzenie trwa tylko 7 dni, więc upewnij się, że zebrałeś jak najwięcej PW i odbierzesz czekające na Ciebie Boskie Nagrody Główne!
Powiązane artykuły
Wybierz język