Zakupy w aplikacji

Zakupy w aplikacji

Wróć

Dokonałem zakupu w App Store, ale go nie otrzymałem. Co mogę zrobić?

Przykro nam, że masz problemy z zakupem. Niestety w rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że nie otrzymasz tego, co kupiłeś, dokonując zakupu za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być spowodowane na przykład utratą lub niestabilnym połączeniem internetowym urządzenia mobilnego podczas procesu płatności. Ale nie martw się, pomożemy Ci zdobyć to, co kupiłeś.

Jeśli kupiłeś Dolary piaskowe, pakiet lub jakikolwiek inny zakup w aplikacji w Lost Survivors, ale niczego nie otrzymałeś, możesz wykonać kilka czynności:

1. Po prostu ponownie otwórz sklep w aplikacji; możesz wtedy otrzymać produkt.
2. Jeśli to nie rozwiąże problemu, zamknij aplikację i uruchom ją ponownie.

Oto jak poprawnie zamknąć Lost Survivors w systemie iOS 11 lub nowszym:

  1. Dwukrotnie naciśnij przycisk Home. Zobaczysz małe podglądy ostatnio używanych aplikacji.
  2. Przesuń w prawo, aby znaleźć aplikację, którą chcesz zamknąć.
  3. Przesuń w górę podgląd aplikacji, aby go zamknąć
Jeśli ponowne uruchomienie gry nie pomogło, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Możesz to zrobić za pomocą przycisku powyżej lub poniżej tego artykułu. Tworząc zgłoszenie do pomocy technicznej, prześlij zrzut ekranu rachunku dostarczonego przez iTunes. Dowiedz się, jak znaleźć historię zakupów w iTunes tutaj.

Uwaga: Jeśli transakcja jest nadal wyświetlana jako „Oczekująca”, niestety nie możemy Ci jeszcze pomóc i będziemy musieli poczekać, aż Apple przetworzy zakup po ich stronie.

Każda transakcja w naszej grze przechodzi przez iTunes (lub Google, jeśli grasz na urządzeniu z Androidem). Dlatego musisz skontaktować się bezpośrednio z iTunes, jeśli nadal masz problemy, takie jak odrzucone płatności lub nieprawidłowe konto, podczas próby dokonania zakupu w aplikacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wsparcia Apple, proszę dotknij tutaj.
Wybierz język